JUSTICE LEAGUE 2 hakkında, içinde JOKER geçen inanılmaz bir teori var, gerçekleşirse ortalık karışır!

Eğer gerçekse DC'yi büyük tebrik ederiz...

Başlamadan söyleyelim. Yazının bundan sonraki kısmı Justice League hakkında SPOILER içeriyor ve izlemediyseniz seyir keyfinizi kaçırır!

Justice League ile ilgili internette dolaşırken bir teori gördük ama o da ne? İnanılmaz geldi bize. Aslında hazır Twitter 280 karakter olmuşken bir tweetle de size ulaştırabilirdik bu haberi ama malum izleyen var, izlemeyen var, sonra ağır küfür yeriz maazallah. Böyle yazı olunca isteyen giriyor okuyor, istemeyen yüzüne bile bakmadan geçiyor. O kadar Twitter demişken Twitter’dan bizi takip etmiyorsanız mutlaka edin, çiçek gibi bir hesabımız var ne yalan söyleyelim. (twitter.com/geyikdolu)

Ne konuştuk ya. Justice League teorisi vereceğimizi vadettik, yarım saattir boş boş muhabbet ediyoruz. Siz siteden çıkmadan hızlıca geçelim o efsane teoriye. Filmin bitişinin ardından biraz sabredip yazılar aktıktan sonra çıkan sahneyi seyrettiyseniz anlattığımızı anlamanız daha kolay olacak. Superman’le Flash’ın yarıştığını demiyoruz bu arada, Lex Luthor’un Justice League’e karşı çıkmak için Deathstroke’la konuştuğu sahne. Hatırlayacağınız gibi o sahnede Lex Luthor bir yatın içindeydi ve Slade Wilson abimizi de oraya getirttiriyordu.

Şimdi devam etmek için Suicide Squad film müziklerinden Purple Lamborghini’nin klibini izleyin, onu da şöyle aşağı bırakıyoruz.

Klipte gördüğünüz gibi Joker, tekneyle bir yere gidiyor ve düşündüğünüz zaman tüm klip farklı bir tonda giderken pek alakası olmayan bir şekilde Joker’in tekneyle denizde olduğu sahneler var. Anlayacağınız üzere “Joker, Justice League’e karşı oluşturulacak ekip için Lex Luthor’la görüşmeye gidiyor” diyor bu teori. Eğer gerçekleşirse hakikaten inanılmaz olur. Yani basit bir detay olsa da DC, filmlerini bu kadar önceden planlıyor ve çıkardığı alakasız filmin bir şarkısının klibine böyle bir easter egg yerleştirdiyse, büyük tebrik ederiz. Teoriyi bulan arkadaşı biz bilmiyoruz ama bilen varsa aşağı yazsın lütfen, çünkü gerçekten çok iyi akıl etmiş.

Sizce bu teori gerçekliğe kavuşur mu, yoksa kocaman bir tesadüften mi ibaret? Yorumlarınızı eksik etmeyin!

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER