JOAQUIN PHOENIX, Oyuncular Birliği Ödülleri’nde HEATH LEDGER’a teşekkür etti!

Bir Joker, diğerine teşekkür ediyor...

SAG (Screen Actors Guild) Awards yani Oyuncular Birliği Ödülleri, 26. kez sahiplerini buldu. Joker filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Joaquin Phoenix, ödülü aldıktan sonraki konuşmasında, kendisinden önce Joker karakterini canlandıran Heath Ledger‘ı övgü dolu sözlerle andı.

Oyuncular Birliği Ödülleri’nin tüm kazananlarını listelediğimiz içeriğe, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Joaquin Phoenix, Ford v Ferrari’den Christian Bale’ı, Once Upon a Time… in Hollywood’dan Leonardo DiCaprio’yu, Marriage Story’den Adam Driver’ı ve Rocketman’dan Taron Egerton’u geride bırakarak bu ödülü kazandı. Bu yüzden önce tek tek hepsine teşekkür etti ve hepsini öven sözler sarf etti. Sonra da ondan beklenen Heath Ledger konuşmasını yaptı. Tam olarak şunları söyledi:

“Burada gerçekten favori aktörüm Heath Ledger sayesinde bulunuyorum. Teşekkür ederim, iyi akşamlar.”

Joker, Geyikdolu 2020’nin En İyi Filmleri listesinde 2. sıraya koyduğumuz bir filmdi. 2019’a damga vurduğu kesin. Joaquin Phoenix’in de vefat eden eski dostu hakkında övgü dolu sözler sarf etmesi şık bir hareket. Bu ikilinin ikonik fotoğrafı, aynı ödülün 2006 yılındaki töreninde çekilmişti. Instagram hesabımızda bunu paylaştık, onunla içeriği sonlandıralım, buyurun:

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER