Jason Momoa’ya göre AQUAMAN-BATMAN birlikteliği mümkün görünmüyor!

Yıldız oyuncunun konuyla alakalı açıklamalarını aktardık...

Matt Reeves‘in Batman filmi pek çok sorunu atlamasının ardından gümbür gümbür geliyor. Önce, Ben Affleck‘in boşalttığı Bruce Wayne rolünün yeni sahibinin Robert Pattinson olduğu açıklandı. Sonrasında gelen dedikodular da oyuncu ve karakter tercihlerinin Batman severleri oldukça memnun edeceği yönünde. Filmde, bir ana kötü yerine The Penguin, The Riddler gibi karakterlerinin Gotham’da terör estireceği bir ortam bekleniyor.

Aquaman karakteriyle DC Evreni’nin en başarılı işlerinden birine imza atan Jason Momoa da yeni Batman için heyecanlı olan isimlerden. Üvey kızı Zoë Kravitz’in de Selina Kyle rolüyle filmde boy gösterecek olması, Momoa’nın filme ayrı bir gözle bakmasonı sağlıyor. Aquman’imiz, Robert Pattinson seçimi hakkında “Çok memnunum. O, iyi bir adam ve iyi bir aktör. Bütün bu olay konusunda heyecanlıyım dolayısıyla.” şeklinde konuştu. Aquaman ile Robert Pattinson Batman’inin herhangi bir DC filminde bir araya gelip gelemeyeceği sorusuna ise “Bu tabii ki harika olurdu ama işlerin o yönde gideceğini sanmıyorum. İzin verelim onlar kendi işlerini yapsın, biz kendi işimizi yapalım.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Robert Pattinson’ın yayınlanan bu fotoğrafında, oyuncunun Brezilya Jiu-Jitsu’su öğrenerek role hazırlandığı görüldü. Ünlü aktör ayrıca role hazırlanmak için Batman çizgi romanları da okuyor. Pattinson, konu hakkında şunları söyledi:

“Batman’in bu kadar çok çizgi romanı olduğunu bilmiyordum, yüzlerce hatta binlerce. Sadece klasik olanları değil, hepsini okumaya çalışıyorum. Ayrıca günümüzde geçen, modern hikayeleri okumak da epey keyifli.”

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER