JARED LETO’nun JOKER’i kendi filmine kavuşuyor!

Suicide Squad'da izlediğimiz Joker'in kendi filmi gelecek...

Bir DC filmi daha duyuruldu. Şu anda beklenilenin oldukça altında olduğu için DC filmleri “başarısız” sıfatıyla lanse ediliyor. Bir de en büyük rakibi Marvel, olayı bu kadar alıp götürmüşken onla karşılaştırmadan duramıyor insan tabii. Bildiğiniz gibi DCEU’dan bağımsız ve Jared Leto’nun oynamayacağı bir Joker filmi geleceğini öğrenmiştik. Şimdi de DCEU’ya bağlı ve Jared Leto’nun başrolde yer aldığı bir Joker filmi daha geleceği haberini aldık. Henüz normal karakterleri seyircilere benimsetememişken neden bu kadar fazla kötü karakter filmi yapmayı planlıyor bu DC, ben çözemiyorum. Solo Harley Quinn filmi, solo Deathshot filmi, solo Deathstroke filmi, Suicide Squad 2, Birds of Prey derken DC’nin planladığı kötü karakter filmi sayısı gitgide artıyor.

Bu film neden yapılıyor ben çözebilmiş değilim. Suicide Squad eleştirmenler tarafından yerin dibine sokuldu. Jared Leto’nun da filmde yaklaşık 10 dakikalık rolünün olması hayranlar tarafından oldukça eleştirilmişti. Aslında daha çok sahnesinin olduğu ama kesildiğini biliyoruz. Kendisi de bu durumdan şikayetçiydi bildiğim kadarıyla. Acaba Jared Leto kapris yapıp kendi filminin gelmesini istedi de, Leto’yu kaybetmemek için geri çeviremediler mi?

Bana şu an için evrende böyle bir film çok anlamsız geldi. Koyun Batman filminin baş kötüsü olarak izleyelim ama neden solo filmini yapıyorsunu? Zaten DCEU’da mantıklı ve tıkırında giden tek film Wonder Woman şu anda. Onun dışında evren, freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı savrularak ilerliyor.

Şimdilik bu yeni Joker filmi hakkında elimizde neredeyse hiçbir bilgi yok. Tek bildiğimiz Jared Leto’nun hem yapımcılığı hem başrolü üstleneceği. Ee siz ne diyorsunuz? Böyle bir filme gerek var mı yoksa Joker’i Batman filminde düşman olarak izlemeyi mi tercih ederdiniz?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Bir Yorum
 • Mrdrdbttrfly
  7 Haziran 2018 at 23:27
  Yorum Bırak

  Bence ayrı joker filmi gelmeli kötü karakter olsa da sonuçta bir karakter ve Jared ayrı bir oyuncu filmi sabırsızlıkla bekliyorum

 • Yorum Bırak

  *

  *

  Twitter çok güzel, gelsene!

  BENZER