JAMES GUNN: “MARVEL ve DC arasında rekabet yok”

İki şirket için de film yöneten James Gunn böyle diyor...

Marvel için Guardians of the Galaxy, DC için de The Suicide Squad filmlerini yöneten James Gunn, iki şirket arasındaki rekabet hakkında konuştu. Daha doğrusu onun için sözde rekabet, çünkü böyle bir şeyin olmadığını söylüyor.

Hem Marvel hem de DC ile çalışan James Gunn, Twitter’dan bir hayranın sorusunu cevapladı. Bu hayran, iki şirket arasındaki rekabeti ve fanların arasındaki kavgayla ilgili bir soru sormuştu. James Gunn da şunları söyledi:

“Dürüst olmak gerekirse, Marvel veya DC’deki kimsenin diğer şirketten birini kınadığını hatırlamıyorum. Sanırım Marvel ile DC arasındaki rekabet, Marvel veya DC’nin diğer tüm filmlerle arasındaki rekabetten biraz daha az. Ne de olsa nispeten benzer teknelerdeyiz.”

Gunn’ın hem Marvel hem de DC için çalışma macerası, bazı eski tweetlerinden dolayı Marvel’ın kendisini kovması ve sonrasında tekrar işe almasıyla başladı. Kendisi, Marvel’dan kovulunca DC’nin yeni filmi The Suicide Squad’ın hem yönetmeni hem de senaristi olmak üzere işe başladı. Marvel kendisini yeniden işe alınca da hem Guardians of the Galaxy hem de Suicide Squad yönetmeni oldu.

Siz ne diyorsunuz? Marvel ve DC arasında gerçekten bir rekabet yok mu?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER