INSIDIOUS SERİSİNİN YENİ FİLMİ GELDİ!

Sevilen korku serisinin yeni filmi sinemalarda!

Insidious (Ruhlar Bölgesi) serisinin yeni filmi çıktı! 12 Ocak’ta seyircisiyle buluşan filmin fragmanına gelin birlikte göz atalım.

Muhteşem bir korku serisi olan Insidious’ın yeni filmi Last Key, ruhbilimci Dr. Elise Rainier’ın büyüdüğü evde geçiyor. Bu evde anıları değil de, yaraları olan Elise, evi incelemeye giderken yanında iş arkadaşları Specs ve Tucker’ı da götürüyor ilk üç filmde olduğu gibi.

Film aynı zamanda Elise’i korkutucu bir alem olan öte dünyanın derinliklerine taşıyor ve parmaklarında anahtarlar olan korkunç bir şeytanla karşı karşıya bırakıyor.

Serinin önceki filmlerinin yönetmenliğini usta yönetmenler James Wan ve Leigh Whannell gibi isimler yaparken, bu sefer yönetmen koltuğuna 2. uzun metrajlı filmini çekecek olan Adam Robitel oturuyor. Daha önceleri kırmızı yüzlü bir şeytanı olan Insidious serisine yeni ve ikonik bir şeytan getirmek istediğini söyleyen Adam Robitel, bakalım bu efsane serinin son filmde neler yapabilecek? Oyuncu kadrosu Josh Stewart, Caitlin Gerard, Kirk Acevedo, Javier Botet, Bruce Davison, Spencer Locke, Tessa Ferrer, Ava Kolker ve Marcus Henderson gibi oyunculardan oluşan Insidious serisinin son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kategori
FİLM
Yağmur Yüksel

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu, öğretmen ve çevirmen. 4 yaşından beri oyun oynuyor, durdurulamıyor. Stanley Kubrick, Star Wars, Harry Potter ve Crash Bandicoot vazgeçilmezlerinden sadece birkaçı.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER