IMDb açıkladı: 2019’un en çok BEKLENEN 10 filmi!

Siz de katılıyor musunuz?

IMDb, sayfa ziyaret sayısına göre 2019’un en çok beklenen filmlerini açıklamış.

IMDb, milyonlarca ziyaretçisi olan bir site. Oylamalarda hep doğru sonuçlara ulaşılamasa da bu anlamda doğruya yakın sonuçlar çıkar diye düşünüyorum. Sonuçta insanlar en çok bekledikleri filmlerin sayfalarını açıp ziyaret eder.

Listede reboot’lar ve remake’ler kendine geniş bir yer bulmuş. Bunun dışında Marvel her alanda olduğu gibi burayı da domine etmiş. Çok uzatmadan başlayalım. İçeriği okuduktan sonra katıldığınız ve katılmadığınız taraflarını yorum olarak  yazmayı unutmayın. İşte IMDb kullanıcılarına göre 2019’un en çok beklenen 10 filmi!

 

10. Hellboy

 

9. Aladdin

 

8. Joker

 

7. Glass

 

6. IT: Bölüm 2

 

5. The Irishman

 

4. Once Upon A Time In Hollywood

 

3. X-Men: Dark Phoenix

 

2. Avengers: Endgame

 

1. Captain Marvel

 

Captain Marvel’ın, Avengers: Endgame’den üstte yer almasının sebebinin 2018’in başından beri revaçta olması olduğunu düşünüyorum. Endgame’le ilgili bilgileri alalı daha çok az zaman oldu. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bir film de çok ziyaret edilmez. Ancak Captain Marvel, Infinity War çıktığından beri inanılmaz merak edilen bir karakter.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER