İlk SPAWN filminin başrolü MICHAEL JAI WHITE: “FİLMİMİ SEVMİYORUM!”

Şaşırtıcı bir açıklama...

Bildiğiniz gibi Image Comics’in ünlü karakteri Spawn, ikinci kez beyaz perdeye uyarlanıyor. İlk filmin başrolü Michael Jai White idi, yeni filmin başrolü ise Jamie Foxx olacak. Şu anda filmin hazırlıkları sürmekte. Film, bir korku filmi tadında olacak ve bu yüzden R-Rated olarak vizyona girecek. Film hakkında daha fazla detay ve Spawn karakterini tanımak için şuraya tıklayarak daha önce hazırlamış olduğumuz içeriğe gidebilirsiniz. O içerikte oldukça detaylı bir şekilde karakteri tanıtmıştık.

Gelelim bugünkü konumuza.

Spawn’ın 1997 yılındaki filiminden bir kare

İlk Spawn filmi, 1997 yılında çıkmıştı ve pek bekleneni verememişti. Çok iyi bir süper kahraman filmi olduğu söylenemez ancak film gerçekten eski olduğundan ve Marvel veya DC’den başka bir çizgi roman şirketinden uyarlandığı için çok da eleştirmek istemiyorum. O filmin başrolü Michael Jai White, yeni filmin hazırlıkları sürerken The Hollywood Reporter‘a konuşmuş ve kendi filmi hakkında şaşırtıcı şeyler söylemiş:

“Benim Spawn filmimi sevdiğimi söylerken hiçbir görüntümü bulamazsınız. Böyle bir şeyi hiçbir zaman dile getirmedim ve iyi bir film olduğunu düşünmüyorum.”

Spawn filmi, 40 milyon dolarlık bir bütçeyle yapılmış; 87 milyon dolar hasılat elde etmiş bir film. Gerçekten ilginç bir hikayesi ve birbirinden farklı karakterleri olan Spawn çizgi romanları şu ana kadar uyarlandığı yerlerde hayal kırıklığı yarattı. Bakalım Jamie Foxx’un oynayacağı film beklentileri karşılayabilecek mi? Güzel olmasını ve hasılat anlamında da iyi bir rakama ulaşmasını gerçekten isterim çünkü Marvel ve DC dışındaki şirketlerin de beyaz perdede başarılı olabileceğini gösterip bu işe girmeye çekinen insanlara umut kaynağı olur.

Siz ne diyorsunuz? İlk Spawn filmini izlediyseniz nasıl bulmuştunuz, yenisi için umutlu musunuz? Yorumları eksik etmeyin!

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER