IDRIS ELBA, “SAYGISINDAN ÖTÜRÜ” DEADSHOT rolünde yer almayacak!

The Suicide Squad filminden yeni bilgiler var...

Yeni gelen bilgilere göre Idris Elba,  The Suicide Squad filminde Will Smith’e saygısından dolayı Deadshot karakterini canlandırmayacak. Kendisi yine de filmde yer alacak ancak farklı bir karakterle.

Variety’nin haberine göre, James Gunn da dahil olmak üzere herkes bu filmde Deadshot karakterini aklından çıkardı. Idris Elba’nın hangi karakteri canlandıracağı belli değil ancak kaynaklara göre 2016’da Deadshot’ı canlandıran Will Smith’e kimse saygısızlık etmek istemiyor. Bu da, Will Smith’in önümüzdeki Suicide Squad veya başka DCEU filmlerine dönebileceği ile ilgili açık kapı bırakmak oluyor.

Will Smith’in Deadshot rolünden çıkmasının yanı sıra, Viola Davis’in tekrar Amanda Waller rolünde olması ve Margot Robbie’nin de Harley Quinn olarak dönmesi bekleniyor. Jai Courtney, zaten Captain Boomerang rolünde tekrardan yer alacağını söylemişti.

DCEU yapımcısı Peter Safran, daha önce “The Suicide Squad” filminin bir devam filmi olmadığını, “tamamen yeniden başlatma” olduğunu söylemişti. Ancak ilk filmdeki birçok oyuncu bu filmde de yer alıyor. Will Smith’in de geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili açık kapı bıraktılar. Belki de söylediklerinin aksine devam filmi hissi verecektir bu film bize.

Idris Elba’nın da hangi karakteri canlandıracağı belli olunca size aktarırız. Takipte kalın.

Açıkçası ben James Gunn’ın yöneteceği bu filmden çok umutluyum. Siz ne diyorsunuz?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER