HULK seviyorsanız müjde! 3 filmlik HULK hikayesi çok yakında!

Hulk sonunda hak ettiği yere ulaşıyor mu?

Baktığınız zaman Hulk, en çok tanınan süper kahramanlardan biri. Ancak ilginç bir şekilde şöyle bir durumu da var yeşil devimizin; ne “Benim en sevdiğim süper kahraman Hulk.” diyen birini görürsünüz ne de “Ben Hulk’u sevmiyorum.” diyen birini. Öyle herkesin nötr baktığı, inanılmaz hayran kitlesinin olmadığı karakterlerden biri Hulk. Tabii ki seveni vardır ama “istisnalar kaideyi bozmaz” diye boşuna dememişler. Nasıl bu kadar tanındığını sorarsanız, diğer süper kahramanlar gibi olmamasından ve çok farklı bir güce sahip olmasından kaynaklanıyor. Sokağa çıkıp bir amcaya bile ‘yeşil dev’ diye sorsanız tanır sonuçta Hulk’u. 

Mark Ruffalo’nun oyunculuğu ile şahlansa da Hulk sinemada bir türlü güzel yansıtılamadı bize. Ancak geçen günlerden birinde Mark Ruffalo’nun yaptığı açıklama, Hulk’un artık sinemada hak ettiği yeri bulabilmesi açısından umut verdi. Ruffalo, CinemaBlend’e şöyle konuştu; “Geçen gün Kevin Fiege beni kenara çekti ve bir solo Hulk filmi çekseydik nasıl yapardık diye sordu. Ben de şöyle şöyle yapardık diyerek aklımdaki hikayeyi ona anlattım. O da aklımdaki fikirleri çok beğenip ‘Neden Thor 3’ten başlayarak Avengers 3 ile 4’te devam ettirip önümüzdeki 3 film boyunca bunu yapmıyoruz ki?’ dedi ve bu şekilde 3 filmlik serimiz başlamış oldu.” 

Bu konuşma Hulk’un sinemada kendini gösterebilmesi hakkında umut verse de hangi hikayenin sinemaya uyarlanacağı ve uyarlanan hikayenin ana evrene bağlantısının nasıl işleneceğini merak ettirdi bize. Eğer oturup güzel planlar yapılırsa, Hulk’un birbirinden muhteşem bir sürü çizgi romanı var. Sizce hangi hikaye beyaz perdeye uyarlanmalı ve ana evrene ne şekilde bağlanmalı?

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER