Hugh Jackman, Avengers’a Wolverine olarak katılmak isteyeceğini söyledi!

Efsane gerçekten geri döner mi?

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberler ile böyle bir şey olması daha inanılacak bir seviyeye gelmişti aslında. Bildiğiniz gibi Disney, 20th Century Fox’u satın almak ciddi adımlar attı ancak ilk görüşmeler pek başarılı geçmedi gibi görünüyor ve sanıyoruz başka bir tarihte tekrar görüşülecek bu konu.

Bir sürü site, bir sürü kaynak bu satın almanın gerçekleşmesi halinde Marvel Cinematic Universe ve FOX’taki karakterlerin aynı evrende olabileceğini, olursa neler olacağını, iki evrenin birbirine nasıl bağlanabileceğini yazdı. Senelerce Wolverine karakterini canladıran ve Logan filmiyle birlikte tabiri caizse karakterden emekli olan Hugh Jackman’a da bu iddialardan sonra “İki evren birleşse Wolverine karakterine geri döner miydin?” sorusu yöneltildi. Jackman’ın bu soruya yanıtı ise şu şekilde oldu:

“Zamanlama doğru olduğunda Avengers’a katılmayı çok isterdim. Eğer böyle bir konu gündemde olsa Wolverine karakterini bırakma fikrimi kesinlikle askıya alırdım. Açıkçası Wolverine’in Iron Man veya Hulk ile birlikte savaştığının düşüncesi beni her zaman heyecanlandırmıştır. Fakat bizi bir araya getirmeyi başaramadılar. Ne olacağını bilemeyiz.”

Disney’in 20th Century Fox’u satın alma düşüncesi ve sonrasında gelen bu açıklama hem iki evrenin birleşmesi hem Hugh Jackman’ın tekrardan Wolverine olabilecek olması hem de Avengers ile birlikte savaşacağı fikri, insanı gerçekten heyecanlandırıyor. Bu söylediklerimizden hangileri gerçek olacak, hangileri yalnızca hayal olarak kalacak zaman gösterecek.

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER