HIZLI VE ÖFKELİ 9’un ismi belli oldu, ilk poster ve ilk teaser geldi!

Yolculuk devam ediyor...

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi geliyor. Serinin yıldızı Vin Diesel, filmin ilk posterini ve ilk teaser’ını paylaştı.

Vin Diesel, posteri Twitter hesabından paylaştı. Posterde, Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto karakterinin ikonik haç kolyesi aracın dikiz aynasından sarkarken kendisi de aracın kaputunda oturuyor. Bu şekilde filmin resmi ismini de öğrenmiş olduk: F9

Buyurun posteri şöyle bırakayım:

Ayrıca Diesel, Facebook hesabı üzerinden de 1 dakikalık bir teaser yayınladı. Teaser, artık bir baba olan Dom’un oğluna araba tamirini öğretmesiyle başlıyor. Sonrasında Dom oğlu Brian’ı yatağa yatırırken Letty (Michelle Rodriguez) odaya geliyor ve Dom’un kendisine vermiş olduğu kolyeyi çıkarıp Brian’a veriyor. Bunun onu “gelen şeyden” koruyacağını belirtiyor. Burada teaser sona eriyor. Buyurun, teaser’ı da şuraya bırakayım:

Full fragman 31 Ocak Cuma günü yayında olacak. Şimdilik bununla yetinmek durumundayız.

Vin Diesel ve Dwayne Johnson’ın arasındaki tatsızlık son bulmuş gibi görünse de, ne yazık ki Dwayne Johnson Fast 9’da yer almayacak. Ancak şöyle güzel bir haber de var, Keanu Reeves’in bu franchise’a katılmak için görüşme halinde olduğu söyleniyor.

Justin Lin, 2013’teki Hızlı ve Öfkeli 6’dan beri 6. kez yönetmen koltuğunda olacak. F9, 22 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER