Hep bu kadar havalı değildi: JOAQUIN PHOENIX’in SUPERBOY’u canlandırdığı görüntüleri seyrettiniz mi?

Şimdi de biz yüzümüze bir gülümseme takınalım...

Zaten çok iyi bir oyuncu olan Joaquin Phoenix, Joker filmi sayesinde anlık olarak dünyanın en popüler isimleri arasında yer alıyor. Haliyle sosyal medyada da en çok konuşulanlardan biri o.

Sıradan çizgi roman filmlerinden çok çok farklı olan Joker filmindeki performansıyla Joaquin Phoenix, herkese kendini hayran bıraktırdı. Zaten Gladiator, Walk the Line ve The Master filmleriyle daha önce Oscar adayı olan Phoenix’in bu filmle de “En İyi Erkek Oyuncu” dalında ödül alabileceği konuşuluyor. Tabii ki Phoenix’in bu kadar popüler olması, onu bizim gibi internet sitelerinin içeriklerine sürekli konu ediyor.

Bu yazıda, size son günlerde sosyal medyanın gündemini fazlaca meşgul eden bir videoyu aktaracağım. Çok küçük yaşlarda oyunculuğa başlayan Phoenix, 1988-1992 yılları arasında yayınlanan ve Superman’in gençlik yıllarını anlatan Superboy dizisinde rol almış. Dizide, 15 yaşındaki Joaquin Phoenix’i Superboy’u canlandırırken görüyoruz. Videoyu gülmeden izlemek çok zor gerçekten.

 

Joaquin Phoenix, yıllar içinde Superman’den Joker’e dönüşmüş. O yüzden de bu yazıyı, The Dark Knight filminde Harvey Dent’in sarf ettiği şu sözlerle noktalamak istiyorum:

“Ya kahraman olarak ölürsün, ya da kötüye dönüşmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın.”

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER