Heath Ledger, Joker’i başka Batman filmlerinde de canlandırmayı planlıyormuş!

Kız kardeşi Kate Ledger anlattı...

The Dark Knight’ta Joker karakterine hayat veren Heath Ledger, film vizyona girdikten çok kısa süre sonra 29 yaşındayken ilaç zehirlenmesinden hayatını kaybetmişti hatta bu yüzden kazandığı Oscar ödülünü dahi alamamıştı. Hiç şüphesiz ki Heath Ledger, Joker performansıyla sinema tarihine geçti. Çoğu kişi en iyi canlandırılan “kötü karakter” olarak onun Joker’ini görüyor.

Geçtiğimiz günlerde Heath Ledger’ın kız kardeşi Kate Ledger, bir röportaj verdi. Verdiği röportajda Heath Ledger’ın başka Batman filmlerinde de Joker karakterini canlandırmayı istediğini belirten Kate Ledger, şunları söyledi:

“Ölümünden bir gece önce onunla konuştum. Şakalaşıyorduk ve kahkahalar atıyorduk. Batman filminde yaptıkları için gurur duyuyordu. Christopher Nolan, Christian Bale ve Gary Oldman ile çalışmayı çok seviyordu.  Ayrıca başka filmlerde de Joker’i canlandırmayı planladığını söyledi. Film çekilirken en iyi zamanlarını geçirmişti. Noelde eve geldiği zaman yaptıklarını bize anlatmak için sabırsızlanıyordu. Joker sesi ve kahkasını bize göstermişti. Çok güzel vakit geçirmiştik.”

Eğer hayatta olsaydı başka filmlerde de Joker’i canlandırır mıydı bilinmez ancak bildiğimiz bir şey varsa o da bir kötü karakteri onun kadar iyi canlandıracak oyuncunun zor geleceğidir.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER