HARLEY QUINN uzantısı BIRDS OF PREY’de hangi karakterlerin yer alacağı belli oldu!

Detayları derledik...

Suicide Squad’da Harley Quinn ve onu canlandıran Margot Robbie’ye gelen güzel tepkileri gören DC, onu daha fazla yapımda kullanma kararı aldı. Bu içeriğin konusu olan Birds of Prey, Suicide Squad 2 ve Joker/Harley Quinn filmlerini göz önünde bulundurursak şu anda elimizde Harley Quinn’i beyaz perdede göreceğimize emin olduğumuz en az 3 film var.

Birds of Prey’de Harley Quinn’in yer alacağını biliyorduk ancak diğer karakterler biraz söylentiydi. Şimdi filmde yer alacak karakterler kesin olarak belli oldu ve size aktarmak için buradayız. Kötü kadın çizgi roman karakterlerinin merkezinde olacağı filmin karakterleri şöyle:

  • Harley Quinn
  • Black Canary
  • Huntress
  • Cassandra Cain
  • Renee Montoya

Şimdilik açıklanan karakterler bunlar. Biraz film hakkında bilgi vereyim. Margot Robbie, filmin hem başrolü hem de yapımcılığını üstleniyor. Robbie’nin söylediğine göre film normal çizgi roman filmlerinden daha düşük bütçeye sahip ve biraz alışılagelmişin dışında olacak. R-Rated olarak planlanan filmin çekimlerine ocak ayında başlanacak. Christina Hodson‘ın kaleme aldığı filmi Cathy Yan yönetecek. Henüz oyuncu kadrosu belli değil. Filmde Batgirl yer almayacak.

Bildiğiniz gibi Harley Quinn bir kötü karakter. Bu karakterler ise Gotham’da Batman’in yetişemediği noktalarda devreye girip suçla savaşan karakterler. Yani Harley Quinn ile aynı takım içerisinde yer almalarını bekleyemeyiz. Bir yandan da Margot Robbie, bir kız çetesi filmi istediğini söylemişti. Harley Quinn, bu karakterlerle savaşması gereken bir karakter. Nasıl olacak da bir çete olacaklar muallak. Siz ne düşünüyorsunuz film hakkında, DC artık toparlayabilecek mi evreni?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER