HARLEY QUINN uzantısı BIRDS OF PREY filminden yeni fragman geldi!

BOP'tan fragman geldi, buyurun efendim...

Margot Robbie‘nin başrolünde yer aldığı, Harley Quinn ile DC’nin tanınan kadın karakterlerini bir araya getiren Birds of Prey filminin resmi fragmanı yayınlandı.

Tam yokuş aşağı gidiyor derken Aquaman, Shazam! ve Joker filmleriyle kendine gelen DC sineması, bu yıl da kadın karakterlere ağırlık vererek Birds of Prey ve Wonder Woman 1984 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Suicide Squad’daki Harley Quinn performansıyla gözümüzü-gönlümüzü şenlendiren Margot Robbie’nin bu karakterle uyumu çok beğenilince, DC ona bir film hazırlamak istedi. Böylece ortaya Birds of Prey çıktı.

Cathy Yan’in yönettiği film, Joker‘den ayrılan Harley Quinn’in Cassandra Cain adlı genç bir kızı kurtarmak için DC çizgi romanlarından aşına olduğumuz Black Canary, Huntress ve Renee Montoya gibi kadın karakterler ile bir araya geliyor. Birds of Prey, ya da Türkiye’deki adıyla Yırtıcı Kuşlar, 7 Şubat 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Ha bu arada, filmde Jared Leto’yu Joker olarak en ufak bir sahnede bile görmeyeceğiz. Margot Robbie, bunu bizzat açıkladı.

Buyurun, sizi yayınlanan yeni fragmanla baş başa bırakayım:

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER