HARİKA haberlerde bugün: Logan’ın yönetmeninden X-23 filmi geliyor!

X-23 solo filmi için hazırlıklar başladı...

Logan filminin gerçekten güzel olmasının yanı sıra Hugh Jackman ve Patrick Stewart’ın X-Men evreninden gidiyor olması duygusal anlamda da etkilemişti bizleri. Ancak filmin umut verici bir yanı vardı: Laura. 

12 yaşındaki Dafne Keen‘in X-23 performansı gerçekten çok heyecan vericiydi. Ne o kadar çok rolü olacağını ne de öyle bir performans göstereceğini tahmin ediyorduk açık konuşmak gerekirse. Logan’da Laura’yı bu kadar beğenince ileride evrende nasıl bir yeri olacağını da merak etmiyor değildik. Logan filminin yönetmeni James Mangold bu anlamda yüreğimize su serpti. The Hollywood Reporter‘a konuşan Mangold, spin-off X-23 filmi için senaryo yazımına başladıklarını söyledi. Senaryo yazımına başladılar dedik diye hemen hızlı bir şekilde ilerleyecek sanmayın. Proje fikri şu an çok yeni. Nasıl bir şey yapacakları hakkında oturup beyin fırtınası yaptıkları dönemdeler şu anda. Yapımcı Hutch Parker; “Logan’la aynı tarzda bir yapım olmayabilir. Bu evrende yeni tarzlar ve türler denendiğini görüyoruz.” şeklinde konuştu. Sadece Wolverine’in dişi versiyonunu görmeyi beklemeyin diye söylüyoruz bunu. Farklı bir proje olacak gibi görünüyor.

Yönetmen Mangold, Wonder Woman’ın gişedeki başarısının kadın kahramanların başrol olmasındaki şüpheyi kırdığını belirterek X-23 filmi için de kendisini umutlandırdığını ekledi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir film yapılabilir Laura yani nam-ı diğer X-23’ümüz hakkında? Fikirlerinizi aşağı yorum olarak yazmayı unutmayın!

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER