Hani şu kaykaycı TONY HAWK vardı ya? Heh işte o film yapıyor, detayları derledik!

Kaykay efsanesi Tony Hawk, şimdi de film işine giriyor...

Tony Hawk’ı tanırsınız değil mi? Hayatınızın herhangi bir döneminde kaykayla ilgili herhangi bir şey yapmışsanız muhtemelen tanıyorsunuzdur. Bakın kaykay sürdüyseniz demiyorum. Kaykay oyunu oynamak, konusu kaykay olan film ya da diziler izlemek, internetten kaykay videoları seyretmek gibi daha bir sürü şey sayılabilir.

Hala tanımayanlar var mı? Mutlaka vardır. O zaman biraz biz tanıtalım kendisini size. Tony Hawk, kaykayın efsane ismi. Bu sektörün en çok tanınan ismi belki de. 50 yaşında şu an. Rekorlarla dolu bir kariyeri ve bir sürü video oyunu var. Ben de eskiden PSP ve ilk PlayStationlarda çok oynardım oyunlarını. Ancak o zamanlardan beri kendisiyle hiçbir bağım olmamıştı.

Tony Hawk’ın yer aldığı filmler, kitaplar, diziler var. Şimdi de kendi filmini yapıyormuş. Variety’nin haberine göre Tony Hawk, adı Back to the Grind olacak komedi türündeki filmin hem yapımcısı olacak hem senaryosunu yazanlardan biri olacak hem de teknik işlere katkıda bulunacak. Tamamen kendi filmi olacak yani.

Filmin konusu ise biraz basit. 5 tane orta yaşlı adam, gençliklerinin geçtiği ve ruhlarını adadıkları kaykay parkının serseri ve oranın değerini bilmeyen gençler tarafından mahvedildiğini görüyor. Parkı onlardan kurtarmak için bir araya geliyorlar ve bu şekilde bu adamlar, sıradanlaşmış orta yaş hayatlarından kurtulup bir süreliğine yeniden genç oluyorlar. Biz de bu sırada yaşadıkları komik olayları izliyoruz.

Filmin konusu çok klişe ve sıradan gibi görünüyor. İşin içinde Tony Hawk olunca, hatta Tony Hawk projenin her alanında olunca insan otomatik olarak iyi şeyler bekliyor. Bakalım n’olucak? Kaykayda efsane olduğu kadar filminde de başarılı olabilecek mi merak ediyorum. Siz ne diyorsunuz?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER