GUCCI filmi için yeni hedef: ROBERT DE NIRO ve AL PACINO!

Filmin konusu enteresan, isimler de aynı şekilde öyle.

Guccio Gucci tarafından 1921 yılında İtalya’da kurulan ve günümüzde dünyanın en önde gelen moda markalarından biri haline gelen Gucci, şimdi de Gucci ailesinde 1995 yılında meydana gelen bir cinayetle beyaz perdeye taşınmaya hazırlanıyor.

Guccio Gucci’nin torunlarından olan Maurizio Gucci, 1995 yılında Gucci firmasının başındaydı. 27 Mart 1995’te kiralık bir katil tarafından öldürüldü. Maurizio Gucci’nin eşi Patrizia Reggiani bu cinayetten suçlu bulundu ve 18 yıl hapis yattı. 2016 yılında hapisten çıkan Reggiani’yi Gucci filminde Lady Gaga canlandıracak.

Filmde Lady Gaga’nın yanı sıra Marriage Story ve Star Wars: The Force Awakens filmlerinden tanınan Adam Driver da rol alması beklenen bir diğer isim. Filmin yönetmeni olacak Ridley Scott‘ın kafasındaki isimler Lady Gaga ve Adam Driver ile de sınırlı değil. Robert De Niro, Al Pacino ve Jared Leto da Scott’ın Gucci’nin kadrosuna katmayı planladığı diğer isimler.

The House Of Gucci: A Sensational Story Of Murder, Madness, Glamour And Greed isimli kitaptan uyarlanan senaryoyu Roberto Bentivegna kaleme alıyor.

Eğer bu olası kadro toparlanır ve güzel bir senaryo da yazılabilirse gerçekten ortaya çok başarılı bir iş çıkabilir. İsimler ve konu yeterince heyecan verici, umarım gerçekleşir bu olasılıklar.

Kategori
FİLMHABERÖNE ÇIKAN
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER