Geek dünyasından bir CHADWICK BOSEMAN geçti!

Çok üzgünüz...

Black Panther filminde canlandırdığı T’Challa rolüyle gönüllerde taht kuran Chadwick Boseman, dün sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Henüz 43 yaşında olan genç aktör, kolon kanseri illetine yenik düştü.

Chadwick Boseman, 2003 yılından beri irili ufaklı roller ve yapımlarla oyunculuk yapıyordu ancak 2016 yılında Captain America: Civil War filminde oynamaktan onur duyduğu rol T’Challa ile geek dünyasına adımını atmıştı. Daha sonra 2018 yılındaki Black Panther, yine 2018 yılındaki Avengers: Infinity War ve 2019 yılındaki Avengers: Endgame ile çizgi roman uyarlaması filmlerini seven ve takip eden çoğu kişinin beğenisini kazanmıştı.

Marvel‘ın Endgame sonrası seyirciye sunmaya hazırlandığını Phase 4’ün de en önemli aktörlerinden olacaktı Black Panther karakteri. Gerçekten çok üzücü. Hastalığının teşhisinin 2016 yılında konmuş olması ve son 4 yıldır bu hastalığı bilerek tüm bunları başarmış olması da ayrı bir yürek burkucu olay.

Onu tanıyanların onun hakkında yazdığı mesajlara bakınca ne kadar iyi bir insan olduğu da bir kez daha anlaşılıyor. Eğer bu pazar gününü evinizde geçiyorsanız Black Panther filmini izleyip onu bir kez daha anın, ben öyle yapacağım en azından.

HUZUR İÇİNDE YAT BLACK PANTHER!

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

It is with immeasurable grief that we confirm the passing of Chadwick Boseman.⁣ ⁣ Chadwick was diagnosed with stage III colon cancer in 2016, and battled with it these last 4 years as it progressed to stage IV. ⁣ ⁣ A true fighter, Chadwick persevered through it all, and brought you many of the films you have come to love so much. From Marshall to Da 5 Bloods, August Wilson’s Ma Rainey’s Black Bottom and several more, all were filmed during and between countless surgeries and chemotherapy. ⁣ ⁣ It was the honor of his career to bring King T’Challa to life in Black Panther. ⁣ ⁣ He died in his home, with his wife and family by his side. ⁣ ⁣ The family thanks you for your love and prayers, and asks that you continue to respect their privacy during this difficult time. ⁣ ⁣ Photo Credit: @samjonespictures

Chadwick Boseman (@chadwickboseman)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER