FLORENCE PUGH, MCU’nun yeni BLACK WIDOW’u olabilir!

Natasha copu devrediyor...

Yakında çıkacak solo Black Widow filminin MCU zaman çizgisinden yıllar öncesinde geçmesi, MCU’daki işleyişe hiçbir etkisi olmayacağı anlamına gelmiyor. Yönetmen Cate Shortland‘ın söylediğine göre Scarlett Johansson‘un canlandırdığı Natasha Romaoff, bayrağı çok büyük ihtiamlle Florence Pugh‘ın canlandırdığı Yelena Belova‘ya devredecek!

Cate Shortland, Empire‘a verdiği röportajda, Black Widow filminin Florence Pugh’ın karakteri için uzun vadeli bir hikaye oluşturduğunu ifade etti. Buna dayanarak da herkes şunu düşündü haliyle: Yelena, MCU’nun 4. Faz’ı ve sonrasında izleyeceğimiz yeni Black Widow olabilir. Bunun üzerine bir de Scarlett, Florence Pugh’u kastederek şakayla karışık “Copumu devrediyorum sanırım” gibi bir cümle kurunca iddialar iyice alevlendi. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünerek yeni Black Widow hayırlı olsun diyebiliriz bence.

Black Widow filmi, Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War arasında geçecek. Film, hem Natasha’nın MCU yolculuğunu bitirecek hem de karakterin Avengers: Endgame’deki fedakarlığından sonra hayranlara onu son bir kez izleme şansı verecek.

Aslında Marvel Sinematik Evreni artık çok daha fantastik bir hal alıyor. Yani son 2-3 filmde bile güçleri daha insani olan karakterler eğreti duruyordu bence. Şimdi MCU’nun bundan sonraki bölümünde biraz iyi dövüşen, elinde copla gezen bir karaktere gerek var mı bilemiyorum açıkçası. Bana sorarsanız, ben her zaman insani güçleri olan karakterleri daha çok sevmişimdir ancak MCU’nun gittiği nokta çok daha insanüstü güçler gerektiriyor sanki. Marvel Sinematik Evreni konuşmayı da özlemişiz cidden, uzun süredir doğru dürüst haber yoktu.

Eğer pandemiyle ilgili bir tarih değişikliği olmazsa Black Widow’un 6 Kasım 2020‘de vizyona girmesi bekleniyor. Sizce Florence Pugh, Black Widow rolüne yakışır mı?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER