Deadpool ve Cable’lı X-Force filmi geliyor!

Daha Deadpool 2'nin mutluluğunu yaşarken bir güzel haber daha...

FOX’tan yeni bir X-Men filmi geliyor. Deadpool ve Cable’ın başrollerinde olacağı X-Force filmini yönetmesi için Drew Goddard seçildi. Deadline’ın haberine göre filmin senaryosunu Ryan Reynolds ve Joe Carnahan yazacak. Yönetmen Goddard, şu sıralarda Bad Times at the El Royale filmiyle ilgileniyor. Onun çekimlerini bitirir bitirmez X-Force’un da çekimlerine başlanacak. 

X-Force, Deadpool ve Cable’ın liderlik ettiği mutant savaşçılardan oluşan askeri bir ekibin hikayesini konu alacak gibi görünüyor. X-Force çizgi romanlarında Wolverine ve Colossus gibi karakter de zaman zaman görünür ancak X-Force, X-Men’in biraz daha karanlık ve biraz daha kanlı halidir. Biz Deadpool 2’yi sabırsılıkla beklerken böyle bir haberin gelmesi gerçekten çok güzel oldu. 20th Century Fox için ise, hem X-Men filmi yapma takıntısını sürdürmesi açısından hem de gişede oldukça başarılı olan Deadpool’un evrendeki rolünü büyütmek açısından güzel bir hamle olacaktır X-Force filmi.

Biraz da filmin yönetmeni Drew Goddard hakkında konuşalım. Goddard aslında izlediğimiz bir filmin veya dizinin içinde muhtemelen bir şekilde yer almış bir isim. Kendisi bir sürü farklı yapımda, birçok farklı pozisyonda görev aldı çünkü. Daredevil ve The Defenders dizilerinin hem baş yapımcılığını üstlenip hem bazı bölümlerini kaleme alan Goddard, Lost, Dünya Savaşı Z, Marslı gibi başarılı projelerin yapımcılığını üstlenip aynı zamanda senaryolarına da katkıda bulunmuştu.

Josh Brolin ve Ryan Reynolds’ın başrolünde olacağı X-Force, tabii ki devreye geveze paralı askerimiz Deadpool girdiği için diğer X-Men filmlerinden biraz farklı olacaktır. Merakla bekliyoruz!

Kategori
FİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER