CHRIS PRATT: “Umarım beni MCU’da son görüşünüz olmaz ama emin olamıyorum”

Detaylar aşağıda...

Bu başlığı okuyup “İnşallah son görüşümüz olur emek hırsızı herif!” diyenler mutlaka olacaktır. Zira Infinity War’da yaptığı malum hareketten dolayı kendisine inanılmaz bir nefret ve kin duyuyor çoğu Marvel hayranı. Bir kesim de onun çocukluğundan beri yaşadıklarını göz önünde bulunduruyor ve hayatında tutunabildiği tek dal Gamora olduğu için böyle bir şey yapmasını anlayışla karşılıyor. Ben, ikinci kesime daha yakınım. Hem Star-Lord’u bu söylediğim yönden anlıyorum hem de onun orada olmasını istemeyenlere karşı şöyle düşünüyorum: “Zaten o planı yapan Star-Lord’du. Tony Stark veya Doctor Strange, Mantis‘in bile gücünü bilmiyordu, nasıl bu planı yapacaklardı ki?”

Bana katılırsınız ya da katılmazsınız, o sizin bileceğiniz iş. Ancak bugünkü konumuz bu değil. Star-Lord‘u canlandıran abimiz Chris Pratt, birtakım açıklamalarda bulundu; biz de size aktaralım istedik. MTV‘ye konuşan Pratt, Guardins of the Galaxy’nin yeni filminin çekimlerine Ocak 2019’da başlanacağını belirterek şunları söyledi:

“Ben Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün çekimlerine Ocak 2019’da başlayacak şekilde anlaşmamı yaptım. O yüzden şu anda filmin zaman çizgisinin Avengers 4’e göre nerede olduğunu bilmiyorum. Umarım bu beni son görüşünüz olmaz ama emin olamıyorum.”

Chris Pratt’e ne kadar güvenmemiz gerekiyor, bu söylediklerini ona Marvel söyletmiyor da gerçekten Guardians’ın üçüncü filminin zaman çizgisini bilmiyor mu emin değilim. Şimdilik bildiğimiz kadarıyla Mayıs 2019’daki Avengers 4’ten önce yayınlanacak Ant-Man and the Wasp ve Captain Marvel filmleri var.

Daha önce yönetman James Gunn’a sorulduğunda, kendisi Guardians’ın üçüncü filminin 2020’de geleceğini söylemişti.

Sizce nasıl olacak? Guardians 3, Avengers 4‘ten önce gelecek ve Star-Lord da Avengers 4‘te geri dönecek karakterler arasında olmayacak mı? Yoksa bunların hepsi Marvel’ın özellikle yaptırdığı, kafamızı karıştırma amaçlı hamleler mi?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER