CAPTAIN MARVEL nasıl olmuş? İzleyenlerin İLK YORUMLARI geldi!

Captain Marvel'ı izleyenler yorumlarını yaptı, biz de derledik...

MCU’nun Avengers: Endgame’den önceki son filmi olan Captain Marvel, 8 Mart’ta vizyona girecek. Brie Larson’un başrolünde yer aldığı filmi heyecanla beklerken, Amerika’daki eleştirmenlerin yorumları geldi. Bildiğiniz gibi basın için özel gösterimler yapılıyor ve gazeteciler ile eleştirmenler filmi önceden izleme imkanı bulabiliyor. Los Angeles’ta düzenlenen ön gösterime katılan eleştirmenler, film hakkında spoilersız ilk yorumlarını paylaştılar. Ee, bize de bu yorumları derlemek ve size aktarmak düşer. Hazırsanız başlayalım!

 

“Captain Marvel’da tarihe ve diğer MCU filmlerine bağlanan bir sürü eğlenceli easter egg var. Dikkatli izleyin.”

-Anna Klassen

 

“Captain Marvel çok iyi, Thanos’un işi bitecek.”

-Angie J. Han

 

 

“MCU, Captain Marvel’a hoş geldin diyor. Film, bazı harika anlarıyla gayet iyiydi. Ben Mendelsohn, içinde olduğu her sahnede kendisine odaklanmamızı sağlıyor. Brie Larson, rolde tam anlamıyla ışıldıyor. Avengers: Endgame için çok hazır hissediyorum.”

-Steven Weintraub

 

 

“Captain Marvel’da -hiçbir Marvel filminde olmadığı şekilde- çok iyi bir 90’lar bilim kurgu havası var. Filmin gizemli, retro ve delice olmasını çok beğendim. Mekanlar çok eğlenceli ve havalıydı.”

-Erik Davis

 

“Captain Marvel çizgi romanlarını sevenler filme bayılacaklar. Bu kadar basit”

-Brandon Davis

 

“Captain Marvel harika bir origin hikayesi. Brie Larson’un Samuel L. Jackson ile olan kimyası çok eğlenceli. Ben Mendelsohn ve kedi resmen diğerlerinin rolünü çalacak kadar iyi.”

-Peter Sciretta

 

Evet, yorumlar böyle. Gördüğünüz gibi genel anlamda yorumlar pozitif ve Brie Larson’un role oldukça yakıştığı söylenmiş. Özellikle Ben Mendelsohn da aşırı beğenilmiş. Bu arada ben sizin için benzer olan yorumları çok koymadım ve söylenenlerden bizi ilgilendiren kısımları kesmeye çalıştım. Merak etmeyin, tamamen objektif yaptım bunu, yani herhangi öznel bir şey yok.

 

BONUS: Captain Marvel filmi, çok etkileyici bir Stan Lee sahnesiyle başlıyor. İki tane post-credit sahnesi var. Marvel fanları kesinlikle filmden sonraki sahneleri izlemeli. (via Twitter @AnnaJKlassen @sonaiyak)

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER