CAPTAIN MARVEL 2 için resmen çalışmalara başlandı!

2022'de gelecek filmin çalışmaları başladı...

Marvel Stüdyoları, Captain Marvel 2 için resmi olarak çalışmalara başladı ve filmin senaryosunu yazması için Disney+’ta yayınlanacak WandaVision’ın senaristi Megan McDonnell ile son görüşmeler gerçekleştiriliyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Marvel, filmi yönetecek kadın bir yönetmen arıyor ve filmi 2022’de çıkarmayı umuyor. Dahası, 90’lı yıllarda geçen ilk Captain Marvel filmden sonra yeni Captain Marvel filminin hikayesi günümüze taşınacak.

Ayrıca, Captain Marvel’in orijinal yazarları ve yönetmenleri Anna Boden ve Ryan Fleck’in geri dönmeyeceğini, ancak Marvel Evreninde kalmak ve olası bir Disney + serisini yönetmek için görüşmelerde bulundukları belirtiliyor.

Brie Larson ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı birinci Captain Marvel filmi, MCU’daki ilk solo kadın kahraman filmiydi ve 1.1 milyar doların üzerinde hasılat elde etmişti.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER