CABLE ve THANOS’u canlandıran Josh Brolin: “BATMAN olmadığım için mutluyum!”

Detaylar aşağıda...

Avengers: Infinity War‘da Thanos olarak seyircinin karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Josh Brolin, 18 Mayıs’ta da Deadpool 2 ile Cable olarak karşımıza çıkacak. Kendisi şu an sinemaları resmen ele geçirdi. Haberiniz var mı bilmiyorum ama kendisi bir zamanlar Batman rolü için de düşünülmüş, ancak daha sonra Ben Affleck‘te mutabık kalınmıştı. Geçtiğimiz günlerde Comic Book Movie‘ye konuşan Brolin, Batman v Superman oyuncu seçimleri sırasında yaşananları anlattı.

Dediğim gibi Josh Brolin, Batman v Superman oyuncu seçimleri sırasında Batman rolü için düşünülmüştü ancak daha sonra Ben Affleck role uygun görülmüştü. O zamandan beri bu konu hakkında konuşmayan Brolin, sonunda sessizliğini bozdu.

“Bu konuyu Zack Snyder ile dolaylı olarak konuşmuştuk ancak konuşmalarımız hiçbir zaman ciddiye binmedi. Aslında Batman olmadığım için gayet mutluyum. O günden beri de bu konuda çok düşündüğümü söyleyemem.”

Josh Brolin, gerçekten Batman olmak istemiyor muydu yoksa böyle düşünmesinin sebebi Batman v Superman ile Justice League‘in başarısızlığı mı bilemeyiz ama kendisinin hem Marvel hem DC için önemli bir insan olduğu kesin. Gerçi Ben Affleck de Batman rolünü bırakacak ve yerine başka bir aktör belirlenecek ama neyse.

BONUS: Josh Brolin, şu ana kadar 4 tane çizgi roman uyarlaması filmde rol almıştır.

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER