Bucky, Captain America’nın bayrağını devralmaya hazırlanıyor!

Sadece biraz zamana ihtiyaç var...

Chris Evans, yavaş yavaş Marvel evrenine veda etmeye hazırlanıyor ancak bu demek değil ki Captain America karakteri de onunla beraber ortadan kalkacak. Çizgi romanlarda daha önce kostümü, renkleri, kalkanı yani Cap‘i Cap yapan her şeyiyle Bucky Barnes‘ın ve Sam Wilson‘un bayrağı devralmışlığı var. MCU’da Kaptan‘ın akıbetinin ne olacağı ise merak konusuyken Bucky‘i canlandıran Sebastian Stan konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

35 yaşındaki aktör, karakterinin Kaptan‘dan bayrağı devralmasını çok isteyeceğini ancak bunun yakın zaman içinde olamayacağını düşündüğünü belirterek şunları ekledi:

“Böyle bir şeyin gerçekleşmesini isterim ama gerçekleşir mi bilmiyorum. Gerçekleşirse de karşımızdaki farklı bir Kaptan olur. Bu sorumluluğu Bucky’e verebilmemiz için önce onu güvenilir yapmamız gerek çünkü bu gerçekten üstesinden gelmenin zor olduğu bir sorumluluk. Ancak bunun bir gün gerçekleşeceğine inanıyorum, gerçekten inanıyorum. Sadece mantıklı olması gerektiğine ve biraz zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.”

Şimdi Chris Evans’ın Kaptan olarak devam edeceği iki film daha var önümüzde. İki filmde Bucky ekibin güvenini kazanırsa neden olmasın? Tabii çizgi romanlarda olduğu gibi Sam Wilson yani Falcon da Cap’in yerine geçebilir. Marvel’in önünde birkaç seçenek var ve önümüzdeki filmlerde ne tarafa doğru yürümeye başladıklarını yavaştan anlarız diye düşünüyorum.

Eee, siz ne diyorsunuz? Falcon’dan mı, Bucky’den mi daha iyi Kaptan olur?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER