BLACK PANTHER’in şu ana kadar kırmayı başardığı 8 rekor!

Akıyor bu akşam maşallah...

Başlamadan önce söyleyelim: Black Panther hakkında pek bilginiz yoksa veya kendisini daha yakından tanımak istiyorsanız şuraya tıklayarak karakteri tanıttığımız içeriğe gidebilirsiniz.

Black Panther, bildiğiniz gibi gişede inanılmaz büyük bir başarı yakaladı. Bu kadarını Marvel bile beklemiyordu belki. Çoğu kişi güzel olduğunu düşünse de, abartıldığı konusunda neredeyse herkes hemfikirdi. Bazıları bu başarıyı hak ettiğini de söyledi ama dediğim gibi çoğunluk abartıldığını düşünüyordu. Bence de çok güzel bir filmdi ancak ben de çok abartıldığını düşünenlerdenim. Ne dersek diyelim Black Panther, süper kahraman filmlerinin tarihine adını altın harflerle kazıdı. Neredeyse her geçen gün, kırdığı rekorlara bir yenisini ekliyor. Black Panther’in kırdığı bi’ ton rekor var ama ben bugün size bilmeniz gerektiğini düşündüklerimi derledim. Olur ya, mutlaka önemli olan ama benim gözümden kaçan olmuştur. Eğer sizin bildiğiniz ve bu içerikte olmayan bir rekor varsa, yorum atmayı unutmayın.

Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

 

En çok ön bilet satışı yapan film

 

En çok IMAX ön bilet satışı yapan Marvel filmi

 

Rotten Tomatoes’a göre en yüksek puanlı süper kahraman filmi

 

Şubat ayı açılış hafta sonunda en çok hasılat toplayan film

 

İlk haftasında en çok hasılat elde eden MCU filmi

 

En çok hasılat elde eden solo süper kahraman filmi

 

Hakkında en çok tweet atılan film

 

Time dergisinin kapağında yer alan ilk süper kahraman filmi

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER