Ben Affleck BATMAN rolünü bıraktı. Peki yeni BRUCE WAYNE kim olabilir?

Olası Bruce Wayne adaylarını derledik...

Ben Affleck-Batman ilişkisi ilk günden beri hep ilginçti. Seçildiği zaman neredeyse memnun olan yoktu, hiç kimse Ben Affleck’i Bruce Wayne olarak hayal edemiyordu. BvS’nin gelişiyle ise her şey değişti. Evet, filme gelen eleştiriler epey yoğundu ama Ben Affleck gösterdiği performansla birçok kişi için en iyi Bruce Wayne ve en iyi Batman olmayı başardı. Justice League filminden önce de Ben Affleck’in rolü bırakabileceği iddiaları olmuştu ancak sonrasında eleştiriler yine fazla olunca iddialar ayyuka çıktı. Bu iddialar nedeniyle uzun süre Batman solo filminin tarihi, yönetmeni hiçbir şeyi belli değildi. Matt Reeves‘in yönetmenlik koltuğuna oturması ve Ben Affleck hakkında yaptığı olumlu yorumlar sonrasında Batman hayranları tekrar heyecanlansa da Ben Affleck’in rolü bıraktığı ve DC’nin Bruce Wayne rolünde başka bir oyuncuyla devam edeceği iddiaların ardı arkası kesilmiyordu.

Aylar, hatta yıllar süren belirsizlik sürecinin sonunda Ben Affleck geçtiğimiz günlerde Deadline‘ın yaptığı ‘The Batman filminin tarihinin belli olduğu ve kendisinin rolü bıraktığı’ haberini Twitter’dan alıntılayarak bir bakıma rolü bıraktığını doğrulamış oldu.

Ben Affleck’in bırakmasının ardından gözler Bruce Wayne rolüne kimin getirileceğine çevrildi. Evrenin uzun yıllar daha sürmesi planlandığından dolayı DC, genç bir Bruce Wayne ile anlaşmayı planlıyor. İnternette baya bir araştırma yaptık; kulislerde dönen söylentilere göz gezdirdik ve kimin Batman olabileceği hakkındaki yorumları okuduk. Gözlemlediğimize göre, Batman olması en muhtemel adaylar şu şekilde:

 

Aidan Turner

 

Armie Hammer

 

Sam Heughan

 

Garrett Hedlund

 

Nicholas Hoult

 

Richard Madden

 

Jack Huston

 

Bakarsınız bu oyunculardan hiçbiri yeni Batman olmaz. Dediğimiz gibi, bunlar şu an için en çok konuşulan isimler.

Kategori
FİLM
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER