Az kalsın kaçırıyormuş: Chris Hemsworth, THOR rolünü nasıl kaptığını anlattı

Bir kardeş kapışması...

Marvel Sinematik Evreni’nin birkaç demirbaşı var. Bunlardan biri de tartışmasız Thor. İlk filmi 2011’de çıkan karakteri de bildiğiniz gibi beyaz perdede Chris Hemsworth canlandırıyor.

Zaten çok önemli olan Thor, Avengers: Infinity War ile birlikte daha bir öneme bindi. Chris Hemsworth, karakteri yıllardır başarıyla canlandırıyor. Hem kendi filmlerinde hem Avengers filmlerinde önemli bir konumu var dediğim gibi.

Chris Hemsworth, geçtiğimiz günlerde Quora üzerinden kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Bu sorulardan biri de Thor rolünü nasıl kaptığıydı. Kendisi, rolü az kalsın alamayacağını söyledi ve kardeşiyle birlikte başlarından geçen ilginç olaydan bahsetti. Gerisini onun ağzından dinleyin:

“Olayın çok başında bir karakter seçmesine katıldım ve pek iyi geçmedi. Kardeşim de (Liam Hemsworth) seçmelere katıldı ve neredeyse rolü aldı. Sonra vazgeçtiler çünkü onun bu rol için biraz genç olduğunu söylediler. Ve karakter seçimlerini yeniden başlattılar. Kardeşim rolü neredeyse aldığı için gerçekten sinirlendim. O yüzden seçmelere tekrar gittiğimde öfkeyle doluydum. Aslına bakarsanız sonrasında onu arayıp ‘Seçmeler nasıldı, bana birkaç taktik verir misin?’ dedim ve o da yardımcı oldu. Ardından rolü aldım. Yani bu bir aile etkinliğine dönüştü. Kardeş rekabetinden oluşan bir motivasyon da var.”

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER