AVENGERS: INFINITY WAR’da HULK’ın ortaya çıkamamasının gerçek sebebi açıklandı!

Bu konu hakkındaki kaçıncı farklı açıklama oldu acaba?

Avengers’ın kas gücü olarak belki de en iyi karakteri Hulk. Thanos’a karşı da gerçekten çok faydalı olabilirdi ancak hatırlarsanız Bruce Banner çok uğraşsa da kendisini Infinity War’da pek göremedik. Aslında filmin başında bir kapışmaları oldu ancak Thanos neredeyse Hulk’ı öldürüyordu. Sonrasında dünyada Banner uğraşsa da bir türlü ortaya çıkmak istemedi yeşil canavarımız. Çoğu kişi ilk kapışmadan dolayı Thanos’tan korktuğunu ve bu yüzden ortaya çıkmak istemediğini düşündü ancak bir sürü farklı düşünce de vardı bu olayın sebebiyle ilgili. Sonunda filmin yönetmenlerinden resmen bir açıklama geldi ve olay açıklığa kavuşmuş oldu.

Entertainment Weekly‘e konuşan Russo Biraderler, Hulk’ı neden görmediğimizle alakalı şunları söylediler:

“Çoğu insan Hulk’un Thanos’tan korktuğunu düşündü. Hulk daha önce de dayak yemişti, yani dayak yediği an kaçıp saklanmayacaktı. Hulk ve Bruce Banner arasında işlevsiz bir ilişki olduğu aşikar, bunu Thor: Ragnarok filminde bolca gördük.”

Joe Russo da bunun üstüne şunları ekledi:

“Ayrıca bence bu ilişki iyiden iyiye gerilmeye başladı ve Hulk artık Banner için kahraman rolünü oynamak istemiyor. Hulk, bu ilişkinin değerini biliyor mu bilmiyor mu ondan emin değilim. İkisi de Hulk’un vücudunu kontrol etmek istiyor. Hulk gücü ve dövüşmeyi sağlarken, Banner’ın neyi sağladığının farkında bile değil. Yani bu ilişki, iki umutsuz kişiliğin aynı vücuda sıkışıp didişmesine dönüşüyor.”

Kategori
FİLM
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER