AVENGERS ile FORNITE, bir kez daha ORTAK ETKİNLİK yapıyor!

Ne pahasına olursa olsun.

Epic Games; Avengers ile Fortnite’ın bir kez daha crossover yapacağını açıkladı!

Bu haber, Fortnite’ın resmi Twitter hesabından, altına “Ne pahasına olursa olsun. 4.25.19.” notu eklenerek paylaşıldı. Avengers içeriğinin ne olacağı şu anda tam olarak bilinmese de, tweette yer alan görselde Kaptan Amerika’nın klasik vibranyum kalkanını tutan bir Fortnite karakterini görüyoruz. Artık bu yapılacak etkinlik ne ise, çok da güzel bir günde, 25 Nisan’da geliyor. Ülkemizde Avengers: Endgame’in vizyona girdiği tarih; dünyada ise vizyona girmeden 1 gün önce.

Bu, Avengers ile Fornite’ın ortak olarak yaptıkları ilk etkinlik değil. Geçtiğimiz yıl, Avengers: Infinity War vakitlerinde Thanos’un sonsuz gücüyle Infinity Gauntlet’i kullanabildiğimiz bir mod ile karşımıza çıkmışlardı. Bu yılki etkinlikte yine Thanos yer alacak mı bilmiyoruz ancak görsele bakınca, Kaptan Amerika gibi süper kahramanları ve onların artık ikonik hale gelmiş silahlarını kullanacağız gibi bir görüntü var.

Geçtiğimiz yılki etkinlikte Thanos’un fazla güçlü olduğundan ve oyunun dengesi kalmadığından eleştiri almışlardı, bu yıl aynısını yapacaklarını düşünmüyorum.

Böyle popüler kültürün farklı alanlarının bir araya gelip ortak etkinlikler düzenlemesi benim çok hoşuma gidiyor. Bir tarafta şu sıralar belki de en çok oynanan oyun Fortnite, diğer tarafta sinema tarihinin en çok izlenen serisi Avengers. Russo Kardeşler de filmlerin çekimleri sırasında verilen aralarda Fornite oynadıklarını, oyunu çok sevdikelerini söylemişlerdi. İleride daha da fazla görebiliriz Avengers ile Fortnite etkinliklerini.

Avengers: Endgame, ülkemizde 25 Nisan; Amerika’da 26 Nisan’da vizyondaki yerini alacak. Fortnite X Avengers etkinliği ise 25 Nisan’da gerçekleşecek.

Kategori
FİLMHABEROYUN
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER