AVENGERS: ENDGAME yazarları, KAPTAN AMERİKA ile ilgili BU teoriyi doğruladı!

Kaptan artık gerçekten mutlu...

Avengers: Endgame’de Kaptan Amerika ile ilgili bir söylenti ortaya çıkmıştı. Hayranların internette sürekli konuştuğu ve doğru olup olmadığını merak ettikleri bu teoriyi filmin yazarları olan Christopher Markus ve Stephen McFeely açıkladı.

*Bu içerikte Avengers: Endgame ile ilgili spoiler olacak.

Kaptan Amerika: Kış Askeri filminde, Kaptan’ın sevdiği kadın olan Peggy Carter’ın evli ve 2 çocuk sahibi olduğunu görmüştük. Bildiğiniz gibi Kaptan Amerika, Endgame’in sonunda geçmişten normal zamana dönmemiş ve istediği hayatı yaşayarak yaşlanmıştı. İşte Kaptan Amerika: Kış Askeri’nde Peggy’nin evlendiği adam Steve Rodgers imiş ve o çocuklar da ikisinin çocuklarıymış.

The Hollywood Reporter‘a konuşan senaristler Markus ve Stephen, Marvel’ın gelecek planlarına -özellikle de zaman yolculuğu- karar vermediklerini ancak o iki çocuğun babasının Steve Rodgers olması planının her zaman akıllarında olduğunu söylediler.

McFeely, “Kuantum fiziği ilginç şekillerde çalışıyor ve Marvel’ın yapmayı seçtiği şey bize bağlı değil. Ama niyetimiz her zaman bu iki çocuğun babasının Kaptan çıkmasıydı. Ancak yine de bu konuda zaman yolculuğu boşlukları vardı.” şeklinde konuştu.

Markus, bu iki çocuğun babasının Steve Rodgers olduğu gerçeğinin, bir şekilde süper asker DNA’sı olan iki çocuk fikrini ortaya koyduğunu söyledi.

Ardından yine Markus, aklına gelen bir fikri de paylaştı: “Ama bunun yanında 60’ların sonunda geçen, Rodgers ikizlerinin yarı süper güçlü birer kurnaz küçük çocuk olduğu ve onların maceralarının anlatıldığını düşünün. Ben bunu izlerdim.”

Siz ne diyorsunuz bu konuştuklarımız hakkında? Rodgers ikizlerini izleme fikri sizi heyecanlandırdı mı?

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER