Artık yuvasında: MARVEL’dan DEADPOOL 3 geliyor!

Ryan Reynolds'ın konuyla alakalı yaptığı açıklamaları derledik...

İlk 2 filmiyle aldığı yorumlar olsun, gişedeki başarısıyla stüdyosunu kazandırdığı hasılat olsun, film içinden çekip yaratılan caps’ler ile sosyal medyaya etkisi olsun, çok iyi ve yeni nesili yakalayan pazarlama çalışmalarıyla olsun, Deadpool gerçekten de çok başarılı bir iş çıkardı komple bir paket olarak. Ryan Reynolds, yönetmen ve ekibin geri kalanı adeta tırnaklarıyla kazıyarak filmi çekmeye ikna etmişti stüdyoyu. Stüdyonun da sızan bir video üzerinden gelen tepkiler üzerine bu ikna sürecine girmesi de oldukça enteresandı doğrusu.

FOX-Disney arasında ve özellikle bizim gibi çizgi romanla alakalı işleri ağzından sular akarak bekleyenler için büyük bir anlaşma oldu malumunuz. Bu anlaşma sonucunda Disney, FOX’u satın aldı ve böylelikle Deadpool da dahil bütün mutantlar evine, yani Marvel’a geri dönmüş oldu. Bunun getirileri-götürüleri nasıl olacak hala henüz tam kestiremiyoruz. Özellikle X-Men‘in MCU’ya dahil edilme sürecini çok iyi yönetmeli Marvel. Disney’e geçtikten sonra Deadpool’un akıbeti hakkında bazı soru işaretleri vardı. ”+18 olacak mı veya Ryan Reynolds ve ekip aynı özgürlüğe sahip olacak mı?” gibi. Ama bence gereksizdi bu endişeler. Elinde böyle bir cevhere sahip herhangi bir stüdyo ona ellemeden aynı başarıyı hatta belki de daha fazlasını elde etmeye bakar. Bu durumda da aynen böyle olacak bence.

Her ne kadar Deadpool 3’ün geleceği -bence- kesinse bile sonuç olarak herhangi bir resmi ağızdan bugüne kadar bir açıklama gelmemişti. Geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılan Ryan Reynolds, gelen bir soru üzerine sonunda bu haberi bekleyen fanların yüreğine su serpti ve Deadpool 3 için hazırlıklar yaptıklarını şu sözlerle duyurdu:

“Şu anda bütün ekiple Deadpool 3 hakkında çalışıyoruz. Artık Marvel’dayız, ki bu da bir anda büyük lige girmek demek. Bu gerçekten çılgınca. Evet, sonuç olarak şu anda çalışıyoruz.”

Kategori
FİLMHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER