Artık CHARLIE’nin yeni MELEKLERİ var!

Detayları derledik...

Charlie’nin Melekleri, her nesile kendini tanıtmak için çabalıyor. Zaten biliyorsunuzdur ancak biz yine de önden bir tanıtım yapalım. Charlie’nin Melekleri, ilk olarak 1976-1981 yılları arasında yayınlanmış bir Amerikan dizisi. Türkiye’de de 1977’den itibaren TRT’de yayınlanmaya başlamıştı. O neslin en efsane dizilerinden biri. Üzerinden tekerlemeler, oyunlar bile yapmış o yılların çocukları, gençleri. Zaten sadece TRT olduğu için tüm Türkiye’nin izlediği bir dizi. Bu dizide melekleri Kate Jackson, Farrah Fawcett ve Jaclyn Smith canlandırmıştı.

2000 yılında ise filmi çıktı. Diziden aynı isimle uyarlanan filmin melekleri ise Drew Barrymore, Cameron Diaz ve Lucy Liu idi. O yıllarda bu kadar büyük oyuncularla, yalnızca kadın başrollerle, böyle bir aksiyon filmi çekmek inanılmazdı tabii ki. Bir sürü filme kadın başrollerle aksiyon filmi çekme konusunda örnek oldu.

Son yıllar, efsane olmuş filmlerin yeniden çekilmesi konusunda işi başka bir noktaya götürdü malumunuz. Çoğu da kötü olduğu ve efsane filmin gözümüzde oluşmuş imajını lekelediği için bu konuya biraz ön yargılı yaklaşıyoruz aslında. Ancak gerçekten başarılı bir şekilde çekildiği zaman kesinlikle bayılıyoruz bu işe. Bu sefer de size haberini vereceğimiz film anlayacağınız üzre Charlie’nin Melekleri. Yeni meleklerle, modern versiyonu çekiliyor filmin.

Daha önce erkekler tarafından yazılıp yönetilen Charlie’nin Melekleri’nin rebootunda hem yönetmen hem de senarist Elizabeth Banks olacak. Yeni meleklerimiz ise şu isimler: Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska.

Şu anda bu isimlerin, 2000’deki filmin karakterlerini canlandırıp canlandırmayacağını bilmiyoruz. Ancak tahminimizce farklı ve yeni karakterler olacaklar. Hikayenin temelde aynı olacağı, yalnızca modernleştirileceği açıklaması da yapıldı. Bu arada filmin 27 Eylül 2019’da vizyona girmesi planlanıyor.

Ne diyorsunuz? Charlie’nin Melekleri‘nin gözümüzdeki imajı sarsılacak mı ya da yeni meleklerimiz eskilerinin yerini tutabilecek mi? Belki de eskilerinden bile iyi olurlar he?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER