ARNOLD SCHWARZENEGGER de KUNG FURY filmine dahil oldu, heyecan arttı!

Detaylar aşağıda...

David Sandberg’in 2015’te yaptığı kısa film Kung Fury, Kickstarter’da rekor bağış toplamasının ardından hayata geçmiş bir projeydi. Hayata geçtikten sonra da çok yoğun ilgi gördü ve inanılmaz izlenme sayılarına ulaştı. Bu başarının ardından uzun metrajının da çekileceği gündeme gelmişti. Kısa metrajın yıldızı David Hasselhoff, uzun metrajda da yer alacaktı hatta Michael Fassbender’ın, uzun metraj versiyonunun başrolünde yer alacağı da yakın zamanda netleşmişti.

David Sandberg’in, hem yönetmen hem oyuncu hem de yapımcı olarak görev yapacağı Kung Fury’nin uzun versiyonu, kısa filmin devamı niteliğinde olacak. Çekimlerine bu yılın yaz aylarında başlanması ve yine bu yılın sonlarına doğru vizyondaki yerini alması bekleniyor.

Tüm bunlar harikayken üstüne bir de Arnold Schwarzenegger’in kadroya dahil olduğu açıklandı. Schwarzenegger, filmde ABD başkanı rolünde olacakmış. Film yine 1985’te geçecek ve zamanda yolculukla eski çağlara gidilecek.

Schwarzenegger’in kadroya dahil olması, herkes açısından umutlandırıcı bir haber aslında. Film 1985’te geçeceğinden, Schwarzenegger’in en aktif olduğu yıllarda çektiği aksiyon filmlerinin havasını verebileceği düşüncesi, o yıllarda genç olan insanları heyecanlandırıyor. Şu an genç olup YouTube’dan Kung Fury’i izlemiş nesil de, Arnold Schwarzenegger gibi aksiyon efsanesi bir ismin, ellerinde büyüyen kısa filmin uzun metrajına katılıyor olmasından heyecanlanıyor. Yani bir nevi kuşakları birleştiren bir olay diyebiliriz buna.

Biz Arnold Schwarzenegger’in filmin kadrosuna katılmasından gayet mutlu olduk. Siz ne diyorsunuz?

Bu arada evet, “Schwarzenegger”i en baştan kopyaladım ve yazıyı yazarken devamlı olarak CTRL+V yaptım. Yoksa her seferinde bu soyadını yazma zulmüne kim katlanabilir?

Kategori
FİLM
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER