Arkadaşlarınızı trollemek için müthiş fırsat: “DEDEKTİF PIKACHU filminin tamamı YOUTUBE’a sızdı!”

Muhteşem bir reklam çalışması...

Warner Bros., Detektif Pikachu filminin merakla beklendiğini biliyor, bundan ötürü filmi heyecanla bekleyen hayranları trolleyip muhteşem bir reklam çalışmasına imza attılar. Şu anda YouTube üzerinden filmin 1 saat 42 dakikalık tam versiyonunu izleyebiliyorsunuz. Daha doğrusu, siz bunu filmin tam versiyonu zannediyorsunuz.

Görüntüyü açtığınız zaman Dedektif Pikachu ile değil de daha çok Dans Eden Pikachu ile karşılaşıyorsunuz. Bu video, size tam 1,5 saat egzersiz müziği eşliğinde dans eden bir Pikachu vadediyor.

Bu tabii ki Warner Bros. tarafından özellikle yapılmış bir çalışma ve şimdiden milyonlarca kez izlendi. Harika bir tanıtım çalışması diyebiliriz. Hem insanlar da birbirlerini trollemek için herkese yolluyorlar ve daha çok yayılıyor film.

Bu olayın ardından Ryan Reynolds da tweet atmadan geçmedi tabii. Güzel bir geyik muhabbeti döndü Twitter’da. Detective Pikachu hesabının ismini de “Detective Leakachu” olarak değiştirdiler. “Leak” İngilizcede “sızmak” manasında kullanılıyor.

 

Malum videoyu aşağı bırakıyorum. Siz de arkadaşlarınıza yollayarak onları trolleyin. Daha inandırıcı olması için videonun ilk 1 dakikası falan normal film gibi başlıyor, sonrasında 1,5 saat Pikachu dansı var.

Kategori
FİLMHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER