YÜZÜKLERİN EFENDİSİ dizi olmaya hazırlanıyor, işte ilk detaylar!

Efsane seriyi dizi yapılması için çalışmalar başladı...

Yüzüklerin Efendisi’nin her ürününü defalarca tüketmiş, artık yeni bir şeyler bekleyen tayfayı sevindirecek bir haber geldi geçtiğimiz günlerde. The Hollywood Reporter, Variety gibi büyük ve güvenilir sayabileceğimiz kaynakların haberine göre The Lord of the Rings‘in dizi yapılması için çalışmalara başlandı. 

Gelen bilgilere göre Amazon Studios, Warner Bros. ve Tolkien ailesi ile görüşmelerde bulunuyor. Tolkien ve Warner Bros.’un arası pek iyi olmadığından tabii çok kolay olmayacak ancak bir yolu bulunur diye düşünüyoruz. Şimdilik proje adına atılmış herhangi bir adım yok. Yani aslında öyle hemen heyecanlanmamak lazım. Tamamen, “Böyle bir iş yapalım mı, yapsak nasıl yaparız?” aşamasındalar şu anda. Bakarsınız taraflar anlaşamaz, dizi falan yapılmaz. Görüşmeler ne şekilde sonuçlanır bilmiyoruz ancak ortada Yüzüklerin Efendisi’ni dizi yapmakla ilgili görüşmeler varsa, bize de bu bilgiyi sizlere aktarmak düşerdi neticede.

Dizinin konusu ne olacak şu an belli değil ancak internet aleminde tabii ki söylentiler dönmeye başladı. Onu geçtik, yeni bir konu çerçevesinde mi ilerlenecek yoksa halihazırda büyük başarılar elde etmiş beyaz perde üçlemesinin daha detaylı hali mi karşımıza çıkacak, en büyük merak konularından biri. Eğer dizi yapılırsa yüksek ihtimalle Amazon’un Prime isimli platformundan, yani internet üzerinden yayınlanır, onu da söylemiş olalım.

Dizinin konusunun ne olacağıyla ilgili sizin bir teoriniz veya olmasını istediğiniz bir şey var mı? Yorum atarak paylaşmayı unutmayın!

Kategori
DİZİFİLM
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER