YOU 2. sezon NE ZAMAN BAŞLAYACAK? İşte bilmeniz gereken her şey!

Merakla beklenen dizinin 2. sezonun detaylarını konuştuk...

Farklı konusu ve bunu işleyiş şekliyle çok tutmuştu Netflix’in son dönemdeki en gözde dizilerinden You. Basit olarak bir adamın bir kadına saplantılı aşk hikayesini anlatan dizi, bunu güzelce sunarak yayınlandığı dönemde iyi bir sükse yaratmıştı. SPOILER uyarımı da yaptıktan sonra 2. sezon hakkında konuşmaya başlayacağım resimden sonra.

İlk sezonda Beck’i elde etmek için küçük kötülükler yapmaya başlayan Joe, daha sonra onu elde ettikten sonra da bunlara devam etmişti. Bu yolda birden fazla da cinayet işleyen Joe, en sonunda da Beck’i öldürmüştü. Dizinin sezon finalinde ise Candace gelmişti ve dizi 2. sezon için yol yapmıştı tabiri caizse.

 

2. sezon ne zaman geliyor?

Henüz elimizde maalesef net bir tarih yok. İlk sezon 9 Eylül 2018’de yayınlanmıştı. 2. sezon için ise çekimlerin çoktan başladığını biliyoruz sosyal medya paylaşımlarından. Dizi tuttuğu için arayı çok da soğutmadan 2. sezonu vereceklerini tahmin ediyorum. Yazın dizinin güme gitmesini de istemeyeceklerdir. Ağustos sonu veya eylül başı gibi dizinin yeni sezonunu izleme ihtimalimiz yüksek. Zaten yeni sezon tarihi belli olduğu zaman bu sayfaya yükleyeceğiz, ara ara uğrayıp bakın.

 

Yeni sezonda hangi karakterler karşımızda olacak?

Joe Goldberg rolüyle Penn Badgley zaten kadroda. Beck’in ve bir ara da Joe’nun gittiği Dr. Nicky isimli karakteri canlandıran John Stamos için dizinin senaristleri net konuşmadılar o yüzden henüz belli değil kendisinin akıbeti. Onun dışında Peach’in ailesi, Paco, kitapçıda çalışan Ethan, Paco’nun annesi, Beck’in arkadaşları da kadrodaki yerlerini alacak.

 

Peki 2. sezondan neler beklemeliyiz?

Öncelikle dizinin tam olarak olmasa da Hidden Bodies kitabını takip edeceğini söylemeliyim. Joe’nun New York’un Los Angeles’a taşınacağı sezonda neler göreceğimizi dizinin senaristi Sera Gamble’dan okuyun. Gamble, The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajda yeni sezon için şunları söyledi: “Joe Los Angeles’dan New York’a taşınacak. Çünkü geçmişini arkasında bırakmak istiyor. Her şeye yine Joe’nun omuzları üzerinden bakacaksınız. Saklı bedenlerdeki sorun ise şu, her zaman oldukları yerde kalmıyorlar. Karanlık düşünceler gibi birden ortaya çıkıyorlar. Joe’nun en çok istediği şey, gerçek aşk için büyük birer tehdit oluyor bu sırlar. Ve bunu Soho House’daki karanlık odada keşfettiği zaman gömdüğü sırlarını saklamakta her zamankinden daha çaresiz oluyor. Joe yeni sevgilisini incitmek ve kaybetmek istemiyor. Sonsuza kadar onunla olmak istiyor. Ama sevgilisi yaptıklarını öğrenirse, başka bir şansı kalmayabilir.”

 

Son olarak You’nun 2. sezonu ile alakalı ilk tweeti bırakarak sizlere veda ediyorum.

Kategori
DİZİ
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER