WANDAVISION’dan ilk fragman yayında!

Enteresan bir fragman...

Disney‘in Netflix‘e rakip olması beklenen platformu Disney+‘ın ilk orijinal işlerinden olan WandaVision‘dan ilk fragman dün gece yayınlandı.

Benim cehaletimse kusura bakmayın ama ben dizinin müzikal kıvamında ilerleyeceğini düşünmüyordum. Diziden çok bir beklentim olmadığından haberleri de atlamış olmalıyım.

Açıkçası yine Disney+’ta yayınlanacak diğer bir iş olan The Falcon and the Winter Soldier‘a biraz daha yükseliyorum ben. Fragmanı bırakayım, izleyin siz de. Daha sonra neden bu dizi hakkında çok olumlu düşünceler beslemiyorum, konuşalım.

Öncelikle ikilinin ilişkisini konuşmak lazım MCU içerisinde. Biraz zorlama gibi geliyor bana. Çizgi romanlarda çok daha ayakları yere basan bir ilişki iken, filmlerde çiğ kaldı hep. Nedeni de açık aslında, iki karakter de yer yer önemli sekanslara sahip olsa da asla filmlerin merkezinde yer almadılar. Bu nedenle onların ilişkisini öyle derinlemesine işlemek kolay bir iş değil. Bu dizinin de yapılma amacı bu aslında farkındayım ama yine de benim içimde heyecan oluşturmuyordu.

Fragman sonrası heyecanım iyice düştü. Müzikal kıvamında ilerlemesini geçtim, Scarlet Witch neredeyse ev hanımı fragmanda. Hatta 1 sahne dışında direkt ev hanımı. Dizide umarım böyle olmaz ama fragmanların amacı insanları yapımlar adına heyecanladırmak sanıyordum. Bu fragmanda hiç de öyle işlemedi işler, en azından benim adıma.

Sizin WandaVision hakkında görüşleriniz ve beklentileriniz nedir? Belirtmekten çekinmeyin.

 

Kategori
DİZİHABERÖNE ÇIKAN
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER