TV TIME’a göre 2019’un en çok izlenen 20 internet platformu dizisi

TV Time istatistiklerine göre 2019'un en çok izlenen internet dizileri belli oldu...

Dizi izleyenler için ilerleyişlerini kaydetme ve bilgi alma platformu olan TV Time, 2019 yılında en çok izlenen internet dizilerini açıkladı.

TV Time, kullanıcılarına ne izlediklerini, ne zaman izlediklerini, ne kadar izlediklerini takip etmelerini ve izlediklerinin yeni bölümlerinden haberdar olmalarını sağlayan bir uygulama. Eğer TV Time’ı şu an duyuyorsanız ve sıkı bir dizi izleyicisiyseniz kesinlikle indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama, dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısını baz alarak bir liste oluşturmuş. Bu liste, TV Time kullanıcılarının 2019 yılında en çok izledikleri streaming platformu dizilerini gösteriyor bize. Tabii ki bu dizinin doğruluğuna %100 diyemeyiz ancak milyonlarca kullanıcının verileri baz alındığından 2019’da en çok izlenen internet dizilerini görmemiz açısından en doğru listelerden biri. Liste şu dizilerden oluşuyor:

 

 1. Lucifer
 2. Stranger Things
 3. 13 Reasons Why
 4. La casa de papel
 5. Orange Is The New Black
 6. The Handmaid’s Tale (Hulu)
 7. Sex Education
 8. Elite
 9. You
 10. Chilling Adventures of Sabrina
 11. The Umbrella Academy
 12. Black Mirror
 13. Dark
 14. Marvel’s The Punisher
 15. Atypical
 16. Love, Death & Robots
 17. Mindhunter
 18. Marvel’s Jessica Jones
 19. Big Mouth
 20. The Society

 

The Handmaid’s Tale dışında dizilerin yanına hangi streaming platformunda yayınlandıklarını yazmadım çünkü bir tek o Netflix dizisi değil. 20 dizilik listeye Netflix dışında girebilen tek platform Hulu. Sürekli yeni bir streaming platformunun çıktığı şu günlerde Netflix’in hala bu denli başarılı olması takdir edilesi.

İptal edilen Lucifer dizisini kendi platformuna alıp 2019’un en çok izlenen internet dizisi haline getirmesi de Netflix’in büyük başarısı. Bu işin nasıl yapılacağını gerçekten biliyorlar.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER