Stranger Things temalı oyunlar çıkmaya devam ediyor, oynamalara doyamayacaksınız!

Stranger Things oyun dünyasına hızlı girdi...

Stranger Things, yeni sezonun başlamasına çok az süre kalmışken izleyenlerini sevindirecek bir haberle geldi. Mevzubahis haber; hem Stranger Things hem kutu oyun seviyorsanız sizi iki kat mutlu edecek.

Hasbro-Netflix anlaşmasıyla Stranger Things temalı 3 oyun geliyor. Oyunlardan biri hepimizin iyi bildiği Monopoly. Arkadaşlarla toplanıldığında mutlaka “Abi hadi Monopoly oynayalım ya!” diyen biri çıkar. İşte o arkadaş Stranger Things de izliyorsa artık çok daha fazla zevk alacak. Çünkü oyundaki lokasyonlar Stranger Things kasabası Hawkins’te yer alıyor. Şans kartları ise Blinking Lights ve Walkie-Talkie olarak karşımıza çıkıyor.


Bir diğer oyun ise Kellog’s’un hazırladığı Eggo kart oyunu. Oyun, Eleven’ın çok sevdiği Eggo waffle’ından yola çıkarak yapılmış. Eggo’yu UNO’nun daha lezzetli bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz.


Üçüncü oyun da Joyce Byers’ın noel ışıklarıyla yazdığı alfabeden yapılan Ouija haritası. Tabii ki oyun tahtasındaki ışıklar yanıp sönmüyor.


Yılbaşında televizyon izleyerek çekirdek çitleyecek tayfaya tombaladan sonra iyi bir alternatif olabilir bu oyunlar. Bir değerlendirin bizce.

Bu arada; Stranger Things, 27 Ekim’de yeni sezonuyla geri dönüyor.

Kategori
DİZİOYUN
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER