Sonunda cevabını alabildik: THE WALKING DEAD’de ilk aylak virüsü nereden çıktı?

Evrenin yaratıcısı Robert Kirkman sonunda bu sorunun cevabını verdi...

The Walking Dead uzunca bir süredir hayatlarımızı meşgul ediyor. Önce çizgi roman olarak başlayıp, daha sonra dizi olarak uyarlanan bu seri için -belki biliyorsunuz- bir de üçleme şeklinde bir film serisi düşünülüyor.

The Walking Dead şu an için sadece dizi olarak devam ediyor. Çizgi romanlara 193. sayı ile son verildi zira. Bu evren karşımıza çıktığından beri en çok merak edilen soru “bu aylak virüsü ilk olarak nasıl yayıldı?” idi. The Walking Dead hayranları bilir, o evrende asla zombi kelimesi geçmez. O yüzden zombi değil de aylak diyorum ben de.

Bu malum soru yıllardır Robert Kirkman‘a soruluyor. O ise hep bu soruları geçiştirip hikayenin gelişimine herhangi bir katkı yapmayacağını belirtiyor. Geçtiğimiz günlerde sonunda bir cevap alabildik bu soruya ancak ne kadar doğrudur bilemiyoruz, çünkü Robert Kirkman sever hayranları böyle konularda yanıltmayı. Eğer doğru ise Robert Kirkman, virüsün kaynağını dünya dışı yani uzay olarak açıkladı. Detayları belki bir gün tamamen açıklar Kirkman veya bu söylediği de bir yalandı ve biz asla bu sorunun cevabını alamayacağız. Kim bilir?

Kategori
ÇİZGİ ROMANDİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER