RIHANNA’nın hayatını konu alan belgesel 2021 yazında yayınlanacak!

Rihanna'nın hayatını merak edenler buraya...

Amazon‘un 25 milyon dolar bütçe ayırdığı ve yönetmen koltuğunda Peter Berg‘ün oturacağı Rihanna belgeseli, Berg’ün ifadelerine göre gelecek yaz yayınlanabilir.

Yaklaşık 4 yıldır üzerinde uğraştıkları belgeselin artık son rütuşlara geldiğini belirten Berg, gecikmeyi Rihanna’nın diğer işbirliklerine ve genel yoğunluğuna bağladı.

Rihanna ile daha önce de 2012 yılında vizyona giren Battleship filminde çalışan Peter Berg, Collider‘a verdiği röportajda “Rihanna belgeseli, onunla 4 yıldır üzerinde çalıştığımız bir iş. Amazon bu yapımı gelecek yaz ve umarım 4 Temmuz’a yakın bir tarihte yayınlayacak.”

Berg ayrıca şunları da ekledi: “Ne zaman belgeseli bitirelim ve artık yayınlayalım diye düşünsek, Rihanna bir moda işine imza atıyor. Mesele daha yeni Fenty ile olduğu gibi. Bütün tekerler dönüyor. Müzik yapıyor, aynı zamanda harika bir iş kadını ve girişimcilik faaliyetleri de var. Bu nedenle bahar aylarda tamamen bitirip gelecek yaz yayınlama kararı verdik.”

Bazıları da bu açıklamayla beraber Rihanna’nın yıllardır beklenen albümünün gelecek yaz, belgesel ile beraber çıkacağı yorumlarında bulundu. Düşünüldüğü zaman çok mantıklı bir karar ancak sanırım bekleyip göreceğiz. Öyle değil mi?

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER