RICK AND MORTY’nin yaratıcısı ve senaristinden YENİ dizi geliyor, işte detaylar!

Solar Opposites

Rick and Morty, son yılların en sevilen animasyon dizilerinden biri. Hatta “animasyon” demeye gerek yok, direkt son yılların en sevilen dizilerinden biri diyebiliriz. İşte bu fenomen dizinin yaratıcılarından biri olan Justin Roiland ve senarist Mike McMahan, şimdi de yeni bir diziyle karşımıza çıkacak.

İkili, Solar Opposites isimli animasyon için Hulu‘yla 2 sezonluk anlaşma imzaladı. Dizi, Amerika’ya gelen bir uzaylı ailenin maceralarını anlatacak. Ailenin, Dünya’yı kendi gezegenlerine kıyasla nasıl bulacağını izleyeceğiz.

Justin Roiland, halihazırda hem Rick hem de Morty’i seslendiren isim. Solar Opposites’de de Roiland ve McMahan, dizinin ana karakterleri olan Terry ve Korvo’yu seslendirecekler.

Hulu, sekizer bölümlük 2 sezonun siparişini vermiş. İlk sezonu 2020’de yayınlanacak olan Solar Opposites, 20th Century Fox Television’ın Hulu’yla anlaşmalı olarak yaptığı ilk animasyon dizi olacak.

Sizce dizi nasıl olur? Rick and Morty’nin tadını verebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Kategori
DİZİ
Emirhan Ayyıldız

Spor aşığı, internet ve dijital medya meraklısı, popüler kültür sever. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER