PuhuTV’den İlker Kaleli’nin başrolünde olduğu yeni internet dizisi geliyor!

Ülkemizdeki internet dizilerinin sayısı artıyor...

Ranini.tv‘nin haberine göre, Fi dizisi ile büyük başarı yakalayan PuhuTV’den yeni bir internet dizisi geliyor ve başrolünde İlker Kaleli yer alacak! Şimdilik dizi hakkında elimizde fazla bir bilgi yok ama olanları paylaşalım. Dizi 2018’de gelecek bir kere. İsminin “İntiharcı” olması beklenen yeni internet dizimizin 13 bölümlük sezonlardan oluşması ve her bir bölümün 60 dakika olması planlanıyor. İntiharcı’nın özgün hikayesi ve senaryosu Başar Başaran ve Emre Özdür’e ait olacak. PuhuTV’de yayınlanacak olan proje için kadın oyuncu görüşmeleri de birkaç hafta önce başlamış. Beren Saat’in İlker Kaleli ile birlikte dizinin başrolünde olacağı da iddialar arasında.

Şimdi gelelim henüz belli olmayan ama bizim öyle olmasını beklediğimiz şeylere. PuhuTV, Fi’de bu şekilde büyük başarı yakaladığı için İntiharcı’yı da ücretsiz yaparak arada girecek reklamlar ve dizideki ürün yerleştirmeler sayesinde gelir elde eder diye düşünüyoruz. Dizinin türünün de aksiyon olmasını bekliyoruz. Hem isminden öyle görünüyor hem de İlker Kaleli’nin Poyraz Karayel’deki başarılı aksiyon oyunculuğu sayesinde onu bu projeye uygun olarak görmüş olabilirler.

Dizi hakkında bildiklerimiz ve tahmin ettiklerimiz bu kadardı. İlerleyen günlerde gelen detayları buradan ve Twitter hesabımızdan paylaşırız. Twitter hesabımızı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Esen kalın!

Kategori
DİZİ
Geyikdolu

Her konudan geyikle dolu!
Yorum yok

Yorum bırak

*

*

BENZER