PARASITE dizi uyarlamasının başrolü MARK RUFFALO olabilir!

Oscar'a damga vuran Parasite'in dizisi için çalışmalar hız kazandı...

Bildiğiniz gibi Parasite filminin dizisi yapılacak. HBO’nun uyarlayacağı yapımın başrolü için Mark Ruffalo düşünülüyor.

Parasite, 92. Oscar Ödülleri’ne damga vurdu. En İyi Film ödülünü kazandı ve ilk kez İngilizce olmayan bir film bunu başarabiliyor. Tabii film zaten Oscar’dan önce de büyük ses getirmişti. Bu yüzden kanallar ve internet platformları filmi bir diziye uyarlamak için sıraya girdiler. Netflix ve HBO arasındaki rekabeti HBO kazandı ve yapımı İngilizce bir mini diziye dönüştürmeyi planlıyor.

Dizinin hazırlıkları yeni yeni başlıyor ve hiçbir şey henüz resmi değil ancak Collider’ın haberine göre HBO, dizinin başrolü için Mark Ruffalo’yu düşünüyor.

Parasite’in yönetmeni Bong Joon-ho ve Oscar ödüllü Adam McKay, birlikte bu dizi için çalışacak. 5 veya 6 bölümlük bir mini dizi olması bekleniyor. Diziyle ilgili elimizdeki ayrıntılar oldukça sınırlı. Karakterler birebir filmdeki gibi mi olacak bilmediğimizden Mark Ruffalo’nun kimi canlandıracağını söylemek şu süreçte zor. Parasite’in net bir başrolü yoktu zira.

Söylentilere göre Bong Joon-ho, Mark Ruffalo’yu rolde istemiş ve kendisiyle konuşmuş. Mark Ruffalo da dizide yer almaya sıcak bakmış. Tabii doğrulunu bilemiyoruz.

Parasite dizisiyle ilgili daha fazla detay yakında belli olur, biz de size aktarırız. Takipte kalın!

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER