OZARK, dördüncü ve SON KEZ seyirci karşısında olacak!

Netflix'in en iyi dizileri arasına giren Ozark, 4. sezon onayı aldı.

Netflix‘ten gelen resmi açıklamaya göre Ozark dizisi, 4. sezonu ile bir kez daha seyirci karşısında olacak. Bu, aynı zamanda dizinin son sezonu olacak.

Netflix’in orijinal işleri arasında en çok sevilenlerden biri olan Ozark, bir mafya için para aklamak zorunda kalan Martin Bryde ve ailesinin hayatlarının nasıl değiştiğini konu alarak başlayıp yaptığı senaryo oyunları ve beklenmeyen hamleleri ile beğenilerek 3. sezona kadar geldi. İzlemeyenlerin de okuyabileceğini düşünerek çok detay vermek istemiyorum.

Ozark’ın 3. sezonu 27 Mart’ta Netflix’in kütüphanesindeki yerini almıştı. Sezon, şu anda Rotten Tomatoes‘ta %97’lik bir beğeni oranında. Şirketten gelen açıklamaya göre 4. ve final sezonu, farklı bir yayınlanma stratejisi ile ekranlara gelecek. Normalde 10 bölümün hepsini aynı anda yayınlayan Netflix, final sezonu için 7’şer bölümden oluşacak 2 bölüm şeklinde bir planlama tercih edecek.

Ozark’ın sona ereceği haberi birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratsa da dizinin başrolü ve yönetici yapımcısı Jason Bateman, diziyi en doğru şekilde ve tadında bitirmek istediklerini söyledi. Dizinin final sezonunun ne zaman çekileceği veya yayınlanacağı COVID-19 pandemisi nedeniyle henüz belirsizliğini koruyor. Ancak tahminlere göre 2021 sonu şu anlık en yakın ihtimal.

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER