NETFLIX, The Witcher evrenini animasyon film ile genişletiyor: NIGHTMARE of the WOLF!

Netflix'ten gelecek olan yeni The Witcher animasyon filminin detaylarını açıkladık...

Netflix, The Witcher’dan istediği tepkileri aldı ve evreni de genişletmekte kararlı. Bunu da 2. sezon öncesi yayınlayacakları animasyon dizisi ile yapacaklar.

Henry Cavill‘in başrolünde oynadığı The Witcher dizisi 2019’un sonunda Netflix’den yayınlandı ve büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde şirketten gelen açıklamada dizinin 76 milyon kişiye ulaştığı söylendi. The Witcher’ın birkaç sezon daha devam edeceğini biliyoruz. Netflix, ana dizi dışında da evreni genişleteceğinin sinyallerini vermişti daha önce. Bunu da bir animasyon filmi ile yapmayı planlıyorlar. Dizinin de yapımcıları arasında yer alan Beau DeMayo ile Lauren Schmidt Hissrich‘in hazırlayacağı animasyon filmin 100 dakika civarında olması bekleniyor. Dizide görmediğimiz şeyler sunulacak tabii ki. Ne zaman yayınlanacağı sorusunun cevabı henüz belirsizken, 2. sezon öncesi geleceği yapılan tahminler arasında. Animasyon filmin adı başlıktan da anlayacağınız üzere The Witcher: Nightmare of the Wolf olacak. Film ile ilgili yapılan tek resmi açıklama ise şu şekilde:

“The Witcher dünyası, kıtanın karşı karşıya olduğu güçlü ve yeni bir tehdidi araştıran bu animasyon filminde genişliyor.”

Kategori
DİZİHABER
Oğuzhan Ayyıldız

Just a simple man.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER