NETFLIX dizisi ELITE’in 3. sezonu ne zaman çıkacak, oyuncu kadrosunda kimler yer alacak?

Tarih açıklaması geldi...

Netflix’in İspanyol orijinal içeriği Elite, yayınlanan ilk 2 sezonuyla büyük kitlelere ulaşmıştı. İzleyiciler üçüncü sezonu heyecanla beklerken Netflix’ten resmi tarih duyurusu geldi.

Türkiye’de birkaç yıl önce çekilen Pis Yedili’nin İspanyol versiyonu diyebileceğimiz Elite, kadrosunda La casa de papel’den de birkaç oyuncu barındırıyordu. Cesur bir yapım olarak karşımıza çıkan dizi, ilgiyle karşılanmıştı ve kısa bir süre içinde 2. sezon onayını almıştı.

Dizinin 2. sezonu, biraz havada kalarak bitmişti açıkçası. Bu yüzden insanlar 3. sezonu heyecanla bekliyor. Yeni sezonun mart ayında geleceğini halihazırda açıklamış olan Netflix, tam tarihin de 13 Mart olduğunu söyledi. Üçüncü sezon, aynı ilk iki sezon gibi 8 bölümden oluşacak.

Jaime Lorente, Miguel Bernardeau, Itzan Escamilla, Ester Exposito, Aron Piper, Mina El Hammani, Alvaro Rico, Omar Ayuso ve Danna Paola, Jorge Lopez, Georgina Amoros ve Claudia Salas gibi isimler bu sezonda da kadroda yer alıyor.

Birinci sezonun ana karakteri Christian (Miguel Herrán) yayınlanan teaserda görünmüyor, bu da kuvvetle muhtemel 2. sezondaki kısa görünümünün ardından diziden resmen ayrıldığı anlamına geliyor.

Teaserda ayrıca yeni öğrenciler Malick (Leïti Sène) ve Yeray (Sergio Momo) da yer alıyor. Şu anda 3. sezona nasıl yerleştirildiklerini bilmiyoruz ama hikayenin merkezinde olacaklar gibi görünüyor.

Netflix’in tarih duyurusunu yaptığı videoyu da aşağı bırakıp içeriği sonlandırıyorum.

Kategori
DİZİHABER
Emirhan Ayyıldız

İnternet, dijital medya ve tasarım meraklısı. Filmleri, dizileri, teknolojiyi ve gündemi yakından takip eder. Ha, bir de şu an içinde bulunduğunuz sitenin kurucusu.
Henüz yorum yok

Yorum Bırak

*

*

Twitter çok güzel, gelsene!

BENZER